Atlikėja Aistė Tomkevičiūtė-Aistay vakar išleido naują dainą pavadinimu „Dangus man Tu“. ,,Šią dainą sukurti įkvėpė rašytojos Melitos Vilkevičiūtės eilėraštis, kurį perskaičius ėmiau iškart niūniuoti, sukūriau posmą ir priedainį, o po kiek laiko ir visą dainą. Ši daina apie dangų ir žemę – apie vyro ir moters meilę, didžiulę trauką, apie tvarų ir nepakeičiamą ryšį. Tokį stiprų, kad, regis, būsime amžiams susieti, be galo svarbūs ir reikalingi vienas kitam kad ir kas nutiktų‘‘, – pasakoja dainininkė.

 

Foto2-3

 

,,Ilgai diskutavome su muzikos prodiuseriu Kasparu Barisu apie dainos išpildymą, iš pradžių skambesio vizija nesutapo, bet galiausiai priėjome prie bendro, dabartinio rezultato‘‘, – teigia atlikėja Aistay.

 

Foto2-7

 

,,Šiai dainai labai norėjau mistiško, gamtoje filmuoto klipo. Džiaugiuosi, kad prie šio projekto prisidėjo ir mano sumanymus išpildė kūrybiški operatoriai-režisieriai Rokas Baškys ir Aurimas Šidiškis. Klipą filmavome pelkėje netoli Kauno ankstų rytą, kai kilo rūkas. Nors buvo be galo šalta, mėgavausi procesu, susiliejau su gamta ir visiškai nesibaiminau, kai netikėtai ėmė lyti. Priešingai, netgi apsidžiaugiau, nes lietus dar labiau įprasmino dainos tekstą: „Aš visą amžių būčiau likus be lietaus – be mano kvapo tu“. Galbūt manęs nepažįstantys ir nepagalvotų, bet esu visiškas gamtos vaikas – mėgstu vaikščioti viena miške, laukuose, po lietaus įkvėpti gaivaus oro, prisipildžiusio žemės aromatu… Tai labai ramina ir primena, kas iš tiesų yra svarbu‘‘, — pasakoja dainininkė.

 

Foto2-15

 

Su šia daina atlikėja dalyvaus Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje. Kviečiame pasiklausyti dainos, įvertinti klipą ir palaikyti konkurse.

 

Foto2-25 Foto3-2

 

Nuotraukų autorius: Tomas Krukis

 

Nuoroda į dainą: