Eterio chuliganas, vienas žiūrimiausių kanalų Lietuvoje, TV6 jau rugsėjo 2-ąją, sekmadienį, žiūrovus kvies tapti neeilinio įvykio Lietuvoje – laidos apie ekstremalų sportą „Adrenalinas“ – premjeros liudininkais. Išskirtinius pasakojimus apie nutrūktgalvius sportininkus, šviežius reportažus iš kvapą gniaužiančių renginių, unikalias varžybų bei treniruočių akimirkas TV6 žiūrovams sekmadienio rytais 12.00 val. pristatys laidos vedėjas ir aštrių pojūčių mėgėjas Gytis Šapranauskas.

 

„Susiviliojau vesti laidą apie ekstremalų sportą, nes mane visada traukė adrenalino pojūtis. Juolab, kad vienu ar kitu ekstremaliu sportu užsiimu tiek pats, tiek dauguma mano draugų. Stengiuosi save išbandyti visur ir manau, kad to paties nori ir būsimi laidos žiūrovai“, – apie savo naują žingsnį televizijoje pasakoja „Adrenalino“ vedėjas.

 

G. Šapranauskas prisipažįsta: „Esu išbandęs daugelį ‚lentų sporto‘ rūšių: čiuožiu snieglente, vasarą mėgaujuosi vandenlenčių ir jėgos aitvarų sportu. Tik su vėju Lietuvoje – ne pyragai…“

 

Drąsos nestokoja ne tik „Adrenalino“ vedėjas – baimės jausmo neturės ir kiekvienos laidos herojai – žmonės, kuriais neįmanoma nesižavėti: jie įkvėps, jaudins, neieškos žodžio kišenėje ir tikrai turės ką parodyti. „Ne vienas TV6 žiūrovas prie ekrano ištars: ir aš taip norėčiau!“ – tikina Gytis.

 

Kiekvieną sekmadienio rytą „Adrenalinas“ pateiks tris skirtingas rubrikas: „Herojus“, „Renginys“ ir „Karščiausios naujienos“. TV6 žiūrovai kaskart susipažins su vienu iš ekstremalaus sporto atstovų. Laidos herojais taps jauni ir perspektyvūs sportininkai, dažniausiai atletai arba atvirkščiai – patyrę treneriai, sporto rėmėjai ar tiesiog asmenybės, negalinčios gyventi be ekstremalaus sporto. Rubrika „Renginys“ pristatys karščiausius reportažus iš įvykių vietų: vasarą – iš riedlenčių, dviračių lenktynių, žiemą – iš snieglenčių, iš žiemos ralio varžybų ir t.t. Laidos pabaigoje lauks aktualiausios naujienos iš Lietuvos, Baltijos šalių ir plačiojo užsienio.

 

„Adrenalinas“ – nuo rugsėjo 2-osios sekmadieniais 12.00 val. tik per TV6!