Išsirengti iki permatomų apatinių, regis, tampa nerašyta pramogų pasaulio taisykle – kitaip nesulauksi nei žurnalistų, nei publikos dėmesio. „Kategoriškai nesutinku su tokiomis taisyklėmis, – tarsi baltą pirštinę lengvam populiarumui meta žinoma dainininkė Asta Pilypaitė. − Žinau savo privalumus ir trūkumus.“ Keturiasdešimt vienų metų moteris vis dar sunkiai atsigauna po netikėto impulsyvaus baletmeisterio Jurijaus Smorigino akibrokšto ant projekto „Šok su manimi“ parketo. Tiesioginės TV3 transliacijos metu kandusis komisijos pirmininkas nusprendė parodyti kokia graži Asta yra be… viršutinės šokių suknelės dalies.

 

Scenos žvaigždės turėtų būti drąsios, įžūlios, griaunančios visus nuogo kūno tabu ir kompleksus? Asta mano priešingai. Pirmą kartą sutikusi žurnalistams praverti savo naujųjų namų Alytuje duris, žinoma dainininkė pripažįsta, kad buvo metas, kai labiausiai ji troško pasislėpti nuo viešumos.

 

Ir tai jai puikiai sekėsi – žurnalistams, kamantinėjantiems apie Astos gyvenimą po skyrybų su garsiuoju grupės ŽAS būgnininku Linu Zarecku,  ji pasakydavo griežtą „ne“. „Buvo laikas, kai pajutau, jog net dainavimas neteikia džiaugsmo“, – prisimena A. Pilypaitė, leisdama suprasti, kad dabar į didžiąją sceną po tylos metų sugrįžo ne tam, kad nuogumu pelnytų populiarumą.

 

Vis dėlto karjeros pradžioje Asta buvo viena pirmųjų Lietuvos dainininkių, dalyvavusių erotinėje fotosesijoje. Ir nors tuometinės fotosesijos, palyginus su tomis, kokios organizuojamos dabar, atrodo nekaltas žaidimas, Asta pabrėžia, kad šiandien tokias fotografijas ji saugotų tik privačiame nuotraukų albume.

 

Jau rytoj, rugsėjo 26-ąją, trečiadienį, 17.10 val. nuotraukų albumus kartu su A. Pilypaite vartys žurnalistė, TV3 nuomonių laidos „Prieš srovę“ vedėja Audrė Kudabienė: „Viename iš jų išvysime naują Astos gyvenimo tradiciją. Prieš porą metų į Dzūkijos sostinę pas širdies draugą Žydrūną Rauličkį atsikėlusi gyventi dainininkė atskleis, kad įspūdingiausiose kelionių vietose pora įamžina savo bučinį.“

 

Pirmą kartą sutikęs duoti interviu dainininkės draugas Žydrūnas TV3 eteryje atskleis dar vieną Astos talentą – ji ne tik rūpestinga dviejų savo dukrų mama, bet ir puiki kulinarė. Ar Astai pavyks pirmą kartą kepamas morkų pyragas ir ar naujoje jos draugo namų virtuvėje nepritrūks įrankių? Jaukus A. Kudabienės pašnekesys su Asta ir Žydrūnu – jau rytoj 17.10 val. tik per TV3.

 

Visas praėjusias „Prieš srovę“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu www.tv3play.lt/program/priessrove.

 

„Prieš srovę“ – trečiadieniais 17.10 val. tik per TV3!