2014 metų gyvūnas totemas (globėjas) arklys aistringas ir mylintis, todėl šią vasarą žadama kaip niekad daug svaiginančių kurortinių romanų. Atostogų metu santykiai megsis lengvai, tačiau atsisveikinti, pasibaigus vasarai, taip pat nebus sunku. Jeigu žmonės pajus, kad per atostogas sutiko didžiąją savo gyvenimo meilę, padarys viską, kad ją išsaugotų. Smalsu, ar šią vasarą bus meilės nuotykių, ar nebus? Visi atsakymai toliau patiektame horoskope 12 Zodiako ženklų.

 

kurortine meile

 • Avinas
 

Šie metai žada įspūdingų atostogų romanų, kurie ne tik paliks intrigą, bet gali tapti ir kažkuo daugiau. Avino ženklo atstovai gali įsimylėti ir į jų jausmus bus atsakyta, tačiau santykiai patirs daug išbandymų. Greičiausiai naują porą skirs ilgi atstumai. Būtina ieškoti kompromisų.

 
 • Jautis
 

Gali įvykti lemtingas susitikimas, kuris baigsis abipuse meile ir ilgalaikiais santykiais. Greičiausiai nauja jaučio meilė gyvens tame pačiame arba netolimame mieste, galbūt net kaimynystėje ir turės įtakos darant karjerą. Santykiai bus ilgalaikiai tik tuo atveju, jei jaučio atstovas nenustos aktyviai rodyti dėmesio ir domėsis mylimojo interesais.

 
 • Dvyniai
 

Laukia svaiginantis meilės romanas, gal net keli. Jie ne tik patirs teigiamų emocijų, bet įgis naujos seksualinės patirties. Šio ženklo atstovai meilę derina su kultūrine veikla, todėl naujas mylimasis greičiausiai turės panašių pomėgių. Jiems bus gera mylėtis paplūdimyje ir lankytis ekskursijose. Svarbiausia nepamiršti kontraceptinių priemonių, nes kitaip gresia neplanuotas nėštumas ir kt.

 
 • Vėžys
 

Šiais metais meilės romanų nenusimato. Net jei bus tinkamos sąlygos, šio ženklo atstovai atsisakys trumpalaikių santykių perspektyvos. Tačiau tikėtina, kad šių atostogų metu jie išdrįs išbandyti veiklą, aplankyti vietas, paragauti maisto, kurio iki šiol visada vengdavo.

 
 • Liūtas
 

Gali būti audringas atostogų romanas. Atostogose gimusi meilė gali suteikti ne tik malonumą ir atsipalaidavimą, bet ir galimybę išreikšti save. Tikėtina, kad įkvėpti meilės, liūto ženklo atstovai sukurs muzikos kūrinį, parašys knygą ar nutapys paveikslą. Romantiniai santykiai padės atsiskleisti talentams.

 
 • Mergelė
 

Tikriausiai bus daug flirto, ypač daug jo sulauks tie mergelės ženklo atstovai, kurie šiuo metu nėra niekam įsipareigoję. Joms norėsis jausti aistrą, dėmesį ir simpatiją, tačiau netęsti santykių iki sekso. Per atostogas šio ženklo atstovai gali šokti aistringus šokius, gundančiai šypsotis ir žvilgčioti į nepažįstamuosius, galbūt net vaikščioti ir bučiuotis Mėnulio šviesoje šiltą vasaros naktį.

 
 • Svarstyklės
 

Įmanomas kurortinis romanas, jei išvyktų atostogų be antros pusės. Galbūt net išdrįs įgyvendinti drąsiausias svajones, užmegzti santykius su gidu, animatoriumi ar kitu poilsiavietėje dirbančiu asmeniu. Tačiau, jeigu tikimasi sutikti gyvenimo meilę, gali tekti nusivilti.

 
 • Skorpionas
 

Jie specialiai ieškos seksualinių nuotykių, todėl gali užmegzti net 2 ar 3 meilės romanus šią vasarą. Šio ženklo atstovai apsuks galvas net keletui priešingos lyties atstovų. Regis, jiems nebus problemų turėti intymių santykių su bet kuo, kas patiks. Net atostogaudami su sutuoktiniu jie gali užmegzti romaną.

 
 • Šaulys
 

Sąmoningai susilaikys nuo atostogų romanų. Per atostogas Šaulio ženklo atstovai greičiausiai atsipalaiduos paplūdimyje ar mėgausis turistiniais maršrutais. Romantiška pažintis gali kilti su žmogumi, kuris dirba su kilniais gyvūnais: arkliais ir delfinais. Iš pradžių jį sužavės gyvūnai, o paskui ir jų prižiūrėtojas.

 
 • Ožiaragis
 

Mažai tikėtina, kad Ožiaragiai nutars skirti savo laiką ir energiją romantiškoms pažintims rengti. Gali būti, kad jie norės pailsėti ne tik nuo darbo, bet ir nuo komplikuotų meilės santykių, todėl į kelionę leisis vieni. Jie vaizduos neprieinamus ir nenorės flirtuoti. Svarbiausia, kad atstumtų gerbėjus mandagiai ir jų neįžeistų.

 
 • Vandenis
 

Labai tikėtina, kad Vandenio ženklo atstovai iš atostogų grįš jau turėdami antrą pusę. Jie bus įsitikinę, kad sutiko gyvenimo meilę, todėl tęs romantinę pažintį ir toliau. Tačiau po poros mėnesių jausmai atšals ir Vandeniai supras padarę klaidą. Kitu atveju kurortinis romanas gali net baigtis vestuvėmis.

 
 • Žuvys

Greičiausiai kurortinių romanų nebus. Žuvys labiau norės ne užmegzti neaiškius santykius, o atsipalaiduoti ir atsikratyti emocinės sumaišties. Kita vertus, per atostogas žuvų ženklo atstovas greičiausiai susipažins su žmogumi, su kuriuo galės nuoširdžiai pasikalbėti, kartu aplankyti gražias vietas. Bendravimas su šiuo žmogumi, ko gero, tęsis ir po atostogų.