Naujausiuose britų tyrimuose skelbiama: žmonės, kuriems trūksta sekso dažniau serga depresija, kenčia nuo nerimo sutrikimų ir jaučiasi vieniši. Dar daugiau – tie, kurie mylisi bent 4 kartus per savaitę, statistiškai uždirba 5 proc. daugiau. Žmonės, kurie nesimyli uždirba 3 proc. mažiau nei tie, kurie mylisi. Gali būti, kad taip yra todėl, kad tie asmenys, kurie uždirba daugiau, gali sau leisti dažniau eiti į pasimatymus ir yra patrauklesni priešingai lyčiai.

 

Tikitės paaukštinimo darbe? Praleiskite daugiau laiko miegamajame! Ko gero, tai išties veiksminga, nes seksas suteikia laimės, o laimingi žmonės yra pasiruošę kalnus dėl svajonės nuversti. Juk tyrimo rezultatai kalba patys už save: nesvarbu, koks žmogaus išsilavinimas ir profesija, jei jis mylisi bent keturis kartus per savaitę, tai ir uždirbs daugiau nei tas, kuris gyvena asketišką gyvenimą.

 

Susilaikyti nuo intymių santykių iš tikrųjų nesveika. Vis dažniau ir garsiau kalbama apie tai, kad seksas gydo fizinius negalavimus, migreną, net padeda išvengti vėžio. Sekso trūkumas neigiamai veikia reprodukcinę sistemą, todėl gali kilti įvairiausių negalavimų. Intymus santykiai taip pat gerina psichologinę žmogaus savijautą. Žmonėms reikia meilės, ir kūniškos, ir dvasiškos.

 

Trūkstant meilės, žmogus jaučiasi vienišas, tampa irzlus ir apatiškas, gali net susirgti depresija. Karjera jam tada mažiausiai rūpi. Tyrimo vadovas dr. Nikas Drydakisas nusprendė paanalizuoti šią temą, norėdamas įrodyti, kad sėkmė asmeniniame gyvenime aplankys tik tada, kai bus patenkinti pagrindiniai poreikiai: valgymas, gėrimas, miegojimas ir mylėjimasis. Tyrime dalyvavo 7500 žmonių nuo 26 iki 50 metų amžiaus. Tradicinės ir netradicinės orientacijos dalyviai turėjo atsakyti klausimus apie sveikatą, seksualinį aktyvumą, darbą ir atlyginimą. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad tie žmonės, kurie išvis nesimylėjo uždirbo tris kartus mažiau nei tie, kurie mylėjosi. Net tie žmonės, kurie turėjo sveikatos problemų, uždirbo daugiau, jei reguliariai mylėjosi.

 

Kyla klausimas, kodėl taip yra? Pasak tyrėjų, taip gali būti dėlto, kad tie, kurie uždirba daugiau, turi daugiau pinigų, kuriuos gali išleisti per pasimatymus. Be to, manoma, kad daugiau uždirbantys asmenys atrodo patrauklesni priešingai lyčiai. Dr. N. Drydakisas mano, kad galbūt taip yra dar ir todėl, kad turtingesni asmenys gali nupirkti vertingų dovanų savo partneriams, už kurias jie atsilygins seksu.