Auksinio gaublio nominacija ir pusantro šimto kitų prestižinių nominacijų, daugiau nei šimtas įvairiausių laimėjimų – tiek savo įvertinimų sąskaitoje turi populiariausia pasaulyje animacinė šeima – „Simpsonai“ (The Simpsons). Lietuvoje išskirtinę teisę rodyti „Simpsonus“ turi vienintelė – žiūrimiausia − šalies televizija TV3, kuri artėjančių švenčių proga jau nuo gruodžio 9-osios, sekmadienio, kviečia žiūrėti naujas, dar nerodytas, serijas. Houmerio, Mardžės, Barto, Lizos ir Megės nuotykiai 22-ajame ir 23-iajame sezonuose – savaitgalių rytais 8.30 val.

 

Kas galėjo patikėti, kad dar 1989-aisiais pradėto kurti animacinio serialo herojais taps garsiausios pasaulyje kino, muzikos, mados, politikos, mokslo ir sporto žvaigždės, o bent vieną kartelį pamatyti save animacinį „Simpsonuose“ bus prestižo reikalas?

 

Populiariausios pasaulyje šeimos svečiais yra tapę dainininkas Eltonas Johnas, pop princesė Britney Spears, sunkiojo metalo grupė „Metallica“, amerikiečių pop punk grupė „Blink 182“, „Wikileaks“ įkūrėjas Julianas Assange, garsusis britų fizikas ir kosmologas Stephenas Hawkingas, „Hario Poterio“ knygų autorė Joanne Rowling ir begalė kitų įžymybių.

 

„Simpsonų“ gerbėjų džiaugsmui – jau gruodį TV3 eteryje pasirodys šių dienų pop muzikos diktatore tituluojama animacinė Lady Gaga. Ji ne tik uždainuos, bet ir pademonstruos pasaulinį atgarsį sukėlusius savo apdarus. O juk Homeris nebūtų Homeris, jei nepamėgintų paragauti legendinės Lady Gagos suknelės iš mėsos!

 

Naujos, Lietuvoje dar nerodytos „Simpsonų“ serijos, įgarsintos TV3 žiūrovų numylėtinio – infošou „Be komentarų“ vedėjo, kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ aktoriaus Džiugo Siaurusaičio balsu, – žiūrimiausios televizijos eteryje jau nuo šio sekmadienio 8.30 val.

 

Naujausios serialo „Simpsonai“ serijos – nuo gruodžio 9-osios savaitgaliais 8.30 val. tik per TV3!