Visi puikiai žino patarlę: nekask duobės kitam, nes pats įkrisi. Kaip tai atrodo realybėje, nusprendė patikrinti laida „VRS kamera“, surengusi dvigubą pasalą žinomiems Lietuvos žmonėms.

 

Dvi moterys sutiko tapti „VRS kameros“ bendrininkėmis, kad įviliotų savo pažįstamą į spąstus. Tačiau jos nė nenutuokė, kad finale pačios užkibs ant linksmosios meškerės.

 

Buvusi grupės „69 danguje“ dainininkė Ingrida Martinkėnaitė įsivaizdavo, kad padeda „VRS kamerai“ apgauti „Išjunk šviesą“ lyderį Valdą Burnį. Bet iš tiesų V.Burnys ne tik viską žinojo nuo pat pradžių, bet pats ir buvo pagrindinis „VRS kameros“ surežisuotos situacijos aktorius. Be I.Martinkėnaitės jis į tokią pat situaciją įviliojo ir Seimo narę Donaldą Meiželytę-Svilienę.

 

Abi moterys filmavosi atskirai. Tačiau scenarijus buvo toks pat. Jos susitinka su V.Burniu, vėliau pasišalina dėl sugalvotos priežasties, tada jas neva užpuola vagis ir įmeta rankinę į atvirą kanalizacijos šulinį. V.Burnys paslaugiai atbėga į pagalbą bei drąsiai leidžiasi į šulinio gilumą, kad ištrauktų rankinę.

 

Viršuje likusi atlikėja Donalda kikeno ir trynė rankas įsivaizduodama, kad V.Burnys dabar yra gąsdinamas žiurkėmis ir gyvatėmis, kaip žadėjo režisieriai. Kol nenuaidėjo sprogimas, kuris taip pat buvo surežisuotas. Žinoma, Donalda apie jį nieko nežinojo.

 

„Jo reakcija buvo labai įtikinama, jis baisėjosi kanalizacijos šulinio gyventojais. Tačiau kai įvyko sprogimas, man jau pasidarė nebeaišku, ar čia vis dar jis „išdurinėjamas“, ar jau aš“, – po pasibaigusio filmavimo įspūdžiais dalinosi D.Meiželytė-Svilienė.

 

Dainininkė I.Martinkėnaitė taip įsijautė į situaciją, kad net ne iš karto suprato, kad liko apgauta.

 

„Kitą kartą geriau jau iš karto pasakykite, kad mane „išdursite“. O aš dar ruošiausi, ką pasakyti, kad V.Burnys nieko neįtartų, tariausi su režisieriais. Gal tai ir atitraukė mano dėmesį nuo to, kas iš tikrųjų vyksta“, – neslėpė apmaudo Ingrida.

 

Tačiau net ir visos situacijos kaltininkas V.Burnys nesijautė visiškai saugus ir atsipalaidavęs. „Per visą filmavimą manyje tvyrojo baimė ir įtarumas. Iki pat pabaigos galvojau, kad iš tikrųjų uždarys kanalizacijoje. Net sunku patikėti, kad manęs neapgavo“, – stebėjosi „Išjunk šviesą“ lyderis.

 

„VRS kamera“ – antradienį 19.25 per BTV