„Kartą pastovėjęs ant bedugnės krašto daugiau sau neleisiu jokios kitos veiklos, nekryptingų minčių ir laiko švaistymo. Nuo vakar aš – abiem kojomis tik „X Faktoriuje“, – liūdesio neslepia vos per plauką premjerinėje tiesioginėje TV3 televizijos projekto „X Faktorius“ transliacijoje išlikęs Petras Daunys.

 

Visai neseniai iš populiaraus TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ iškritęs talentingasis dainininkas ranką prie širdies pridėjęs degančiomis akimis visas jėgas nuo šiol pažada atiduoti tik „X Faktoriui“. Ar jam užteks jėgų varžytis su likusiais 10 projekto dalyvių, kurių kiekvienas – super talentingas?

 

„Prisipažinsiu labai atvirai – nesitikėjau, kad pačią pirmą laidą galiu iškristi. Mane ištiko šokas. To žiūrovai gal ir nepamatė, bet man užvirė toks emocijų kamuolys!“ – po išlikimo dainos, kai „X Faktoriaus“ teisėjai Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas ir Vytautas Šapranauskas vis dėlto Petrui suteikė šansą toliau kautis projekte, emocijų neslėpė jaunasis talentas. Tik griežtoji Rūta Ščiogolevaitė liko abejinga Petrui, nes kartu su juo ant iškritimo ribos balansavo jos auklėtinis „mėnulio žmogumi“ pramintas Justas Ašmantas.

 

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ paliks vis po vieną dalyvį. Nuo šiol tiesioginėse „X Faktoriaus“ transliacijose iš „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. Kiekvienas jų turi savo auklėtinių: R. Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius, S. Prūsaitis – muzikines grupes, Samas – merginas iki 25 metų amžiaus, V. Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus.

 

Konkurencijai augant ne dienoms, o valandoms, dalyviai nieko nelaukdami su dideliu užsidegimu kimba į darbą ir ruošiasi jau šį sekmadienį, gruodžio 23-iąją, 19.30 val. įvyksiančiai antrajai tiesioginei „X Faktoriaus“ transliacijai.

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

Bilietus į tiesiogines „X Faktoriaus“ transliacijas galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose arba interneto svetainėje: http://www.tiketa.lt/muzikinis_realybes_sou_x_faktorius_38112.