Ana Koldings, amžininkų geriau žinoma kaip velnio motina, buvo danų ragana, burtais prišaukusi audrą, kai jūroje plaukė anglų karalienės Anos laivas. Ji dalyvaudavo raganų ir burtininkų sambūriuose, kuriuose atlikdavo magiškus ritualus prieš karalienę.

 

XVI amžiuje Danijai tapus protestantiška valstybe, prasidėjo raganų medžioklės laikai. Visi svarbiausi politikos ir dvasininkijos asmenys susivienijo, turėdami tikslą išnaikinti visas šalies raganas.

 

Iš pradžių buvo kaltinamas danų finansų ministras, kad nepakankamai pasirūpino karališkų asmenų kelione per Šiaurės jūrą. Tačiau ministrui pavyko išvengti kaltinimų ir vietoj to apkaltinti šalies raganas. Vyriausioji danų ragana, vadinama Karen Audėja buvo suimta ir tardoma išdavė, kad kerus jai paskleisti padėjo keli burtininkai, tarp jų ir Ana Koldings. Taip pat ji prisipažino, kad naudodamasi kerais, pasiuntė virš karališkosios šeimos laivo kilių piktąsias dvasias, kad šios sukeltų pragaištingą audrą.

 

Nepraėjus nė dienai Ana buvo suimta, pasodinta į kalėjimą. Žiauriai kankinama moteris išdavė dar kitų penkių raganių (dviejų vyrų ir trijų moterų), rengusių sąmokslą prieš karalienę, vardus. Viena iš tų raganų buvo mero žmona. Kartu su dar dvylika apkaltintų moterų Ana Koldings buvo sudeginta, pririšta prie kuolo Kronborgo miesto aikštėje. Kiti įtariamieji, laikantis protu nesuvokiamų to meto įstatymų, buvo taip pat sudeginti.