Aktorių pasaulis – vienas spalvingiausių. Per vieną gyvenimą jiems tenka pabūti daktaru ir teisėju, karaliumi ir elgeta, teisuoliu ir banditu. Aktorius Vytautas Rumšas vyresnysis, TV3 populiariajame seriale „Pasmerkti 2“ vaidinantis įtakingą, su mafija ryšių turintį verslininką, tikina, kad neigiamus personažus įkūnyti yra kur kas lengviau.

„Blogas personažas visada geriau limpa nei geras. Blogas elgesys, pasakymai, veiksmai užkrečia. Vaidindamas Vitą Keinį aš, kaip žmogus, bandžiau jį pateisinti, kad kalta jį supanti aplinka. Be to, jis sovietmečiu prakutęs stambus verslo ryklys. Kad ir kaip pažiūrėsi, tu turi ryti mažesnes žuveles, kad ilgą laiką išlaikytum tokias pozicijas“, – pasakoja V. Rumšas.

 

Su šiuo personažu jam nebuvo lengva susitapatinti, įkvėpimo sėmėsi iš nūdienos aktualijų. Anot aktoriaus, sekant žiniasklaidą susidaro įspūdis, kad šiais kapitalizmo laikais „lengvai ir švariai tokių didelių pinigų niekas neuždirba“. Serialo „Pasmerkti 2“ personažas taip ir buvo sukurtas.

 

TV3 eteryje ketvirtą sezoną rodomo ir rekordinę armiją gerbėjų turinčio serialo aktoriai neišvengia nesusipratimų. Zylės (akt. Marius Mačiulis), Viktoro (akt. Tadas Gryn) ar Lorenso (akt. Rolandas Boravskis) personažus kūrę aktoriai dažnai gatvėje painiojami su jų vaidinamais veikėjais. O štai V. Rumšas tikina, kad jam jokių komiškų situacijų nei negandų dėl neigiamo personažo nepasitaikė.

 

„Tokių kuriozų vaidinant šiame seriale patirti man neteko. Žinoma, kai serialas rodomas keturis sezonus, žiūrovai nejučia ima tapatinti herojus su juos vaidinančiais aktoriais. Tiesa, kadaise vaidindamas kitame seriale daktarą, žmonių atmintyje dar ilgai juo buvau. Bet tai normalu“, – prisiminimais dalinasi V. Rumšas.

 

Ne vienus metus vaidinęs televiziniame kine, aktorius pripažino, kad viskas itin smarkiai pasikeitė. Nuo technikos iki aktorių savitarpio santykių. „Labiausiai pasikeitė tarpusavio bendravimo su operatoriais, režisieriais ir pačiais aktoriais kultūra. Serialo „Pasmerkti 2“ režisierius Saulius Balandis sugeba visus suimti į kumštį ir priversti dirbti ir kurti ta pačia linkme. Tai mane žavi labiausiai“, – pripažįsta aktorius.

 

Šį, pirmadienio, vakarą seriale „Pasmerkti 2“ žiūrovų laukia įtempto siužeto valanda. Ar V. Rumšo personažo žentas Taisonas (akt. Žilvinas Tratas) pasiųs miriop pirtyje uždarytą uošvį? Ar įtakingasis V. Keinis vis dėlto apgaus likimą ir išsisuks iš mirties gniaužtų? Į šiuos klausimus bus atsakyta jau šįvakar 21.00 val. per žiūrimiausią televiziją šalyje – TV3.

 

„Pasmerkti 2“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!