Teatro, kino ir televizijos gyva legenda vadinamas Liubomiras Laucevičius daugeliui pirmiausia atmintyje iškyla dėl blogiečio amplua, tačiau žiūriovų pamėgtame TV3 seriale „Moterų laimė“ jam teko radikaliai kitoks ir net šiek tiek kurioziškas vaidmuo.

„Neturiu jokio pavyzdžio savo praktikoje, koks turėtų būti Andrius. Jis tarsi naivus, tarsi be nuomonės… Bet, pagalvokite, jis juk visą gyvenimą buvo užguitas žmonos, kuri ir suformavo šį savotišką ir kiek humoristišką personažą“, – pasakoja aktorius, lig šiolei vaidindavęs mafijos „tūzus“, prastą reputaciją turinčius valdininkus, oligarchus ir panašius personažus.

 

„Man dar niekada neteko vaidinti vyro, kurį vaikosi jo buvusi žmona (akt. Nijolė Narmontaitė). Neteko ir gyvenime bėgti nuo moters ar gerbėjos. Todėl dar ir dabar esu laimingai vedęs, – kvatodamas pasakoja aktorius. – O kai geriau pagalvoji, beveik visi mano personažai buvo blogiečiai, tad ne man lakstyti nuo moterų teko, o joms nuo manęs.“

Liubomiro kelyje šiuo metu – ne tik lietuvės moterys. Garsus aktorius filmuojasi ir Ukrainos televizijos seriale „Kita moteris“. Tad kai tik nepluša TV3 serialo „Moterų laimė“ filmavimo aikštelėje, tuoj pat kelia sparnus į Ukrainą. „Ten man teko pagrindinę aktorę įsimylėjusio oligarcho vaidmuo. Tačiau panašu, kad ši meilė liks be atsako“, – užsimena Liubomiras.

O kaip jo personažui Andriui ir dėl jo leipstančioms skirtingų charakterių moterims seksis seriale „Moterų laimė“? Ar jame dar suskambės vestuvių varpai? Žiūrėkite pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje.

„Moterų laimė“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!