Jau šį trečiadienį, spalio 17-ąją, TV3 situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ gerbėjams įprastu laiku – 20.00 val. – jos veidrodyje bus atspindėta tragikomiška tikro gyvenimo situacija. Savo mirtį simuliuodama motušė prabilusi apie testamentą apsuks savo sūnums galvas. Aukso burtais senolė bandys apkretėti net ir savo buvusią marčią Iloną. Ją vaidinanti aktorė Monika Bičiūnaitė šypteli, kad senolių bandymų manipuliuoti menamais turtais vis dar pasitaiko ir mūsų visuomenėje.

 

Kaip klostytis tos turto dalybos? Menamai pasiligojusi motušė (akt. Aldona Janušauskaitė) panorės pakeisti testamentą, tačiau ši užgaida sudrums sūnui Antanui (akt. Giedrius Arbačiauskas) mintis. Netrukus abu broliai kibs vienas kitam į atlapus. Kaip jausis šioje situacijoje atsidūrusi Antano brolio buvusioji Ilona?

 

Iloną įkūnijanti aktorė M. Bičiūnaitė savo gyvenime su giminės turtų dalybomis nėra susidūrusi, bet įvairiausių istorijų yra girdėjusi. „Baisiausia, kai tarp brolių ir seserų prasideda karas dėl turto. Ypač, jei užsienyje numiršta koks nors pasiturtintis giminaitis, – dėsto mintis aktorė. – Būna ir paradoksalių, tragikomiškų situacijų, kai močiutė miršta, o tarpusavyje jau susivaidijusi giminė atidaro jos po devyniais užraktais slėptą skrynią ir pamato, kad ten – viso labo saldainių popierėliai ir kandžių suėstos prijuostės. Kita vertus, kas yra turtas? Sudūlėjusios suknelės iš nuotakos kraičio jų savininkei galbūt reiškia labai daug, nors piniginės vertės ir neturi.“

 

Aktorė prisipažįsta – pati nėra gavusi jokio palikimo, tik kelis papuošalus. „Man visos tos segės – pačios brangiausios, nes priklausė mano močiutei. Jos šildo širdį. Kitąsyk visas susisegu ir vaikštau. Materialinės vertės jos neturi, nors mano močiutei tai atrodė labai didelė prabanga, nes tie papuošalai gražiai žėrėjo“, – šypsodamasi pasakoja M. Bičiūnaitė.

 

Kokie lobiai slypi „Motinos ir sūnaus“ herojės motinos Kristinos skrynelėje? Ir kokią paslaptį slepia jos sūnus Antanas? Visa tai paaiškės šio trečiadienio situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ serijoje tik 20.00 val. ir tik per TV3!

 

„Motina ir sūnus“ – trečiadieniais 20.00 val. tik per TV3!