Profesionali teatro ir televizijos aktorė Ilona Kvietkutė patyrė tikrą siaubą, į kurį nebenorėtų grįžti niekada.

 

Zina 1

 

„Visų pirma, aš ten nieko gražaus ar įdomaus nemačiau. Mačiau tik tuos grotuotus langus ir man jie priminė koncentracijos lagerį. Energetika, atmosfera – klaiki. Esu per jautri tokioms vietoms”, – ne itin malonia patirtimi dalinasi aktorė Ilona Kvietkutė, žiūrovams puikiai pažįstama iš LNK serialo „Monikai reikia meilės“.

 

Zina 2

 

Po ekskursijos Lukiškių kalėjime, į kurią Iloną nusivedė jos vyras pasižiūrėti ten buvusių instaliacijų, aktorė sulaukė netikėtos žinios.

 

Zina 3

 

„Sakiau vyrui, kad mano kojos ten daugiau nebus. O daugiau nei po savaitės iš serialo filmavimo komandos „Urbs TV” gavau žinią, kad artimiausi filmavimai vyks ne kur kitur, o Lukiškėse!!! Galvojau, galą gausiu. Vietoje to, kad pirmoje pasitaikiusioje kameroje nufilmuotumėme ir išeitume lauk, lipome į patį viršų, trečią aukštą, visur ganėtinai tamsu, aplink laiptus metaliniai tinklai ištiesti. Kam? Kad niekas nenustumtų? Nenukristų? Kameros ankštos, maži langeliai, kaip ten gyventi? Apsaugok, Viešpatie, nuo tokių vietų, kaip ši!” – prisiminimais dalinasi serialo „Monikai reikia meilės” aktorė Ilona

 

Zina 4

 

Antrasis serialo „Monikai reikia meilės“ sezonas aktorei suteikė ne tik puikias emocijas bet ir daugiau pasitikėjimo savimi. „Jaučiuosi nuostabiai, labiau atsipalaidavusi, pasitikinti. Visada laukiu naujos filmavimo pamainos, nes kolektyvas nuostabus, ir pajuokaujame, ir patraukiame vienas kitą per dantį, žodžiu, be juokų neapsieiname.”

 

Zina 5

 

Ilona išskiria ne tik komandą su kuria dirba, bet ir vieną esminį dalyką iš filmavimo aikštelės, kuris jai patinka labiausiai. „Filmavimų metu man labiausiai man patinka pyktis su Lionia (akt. Džiugas Siaurusaitis). Man tas emocionalus santykių aiškinimasis toks fainas ir vežantis! O kai buvo scena, kur grįžau iš kalėjimo ir užtikau miegantį Lionią po baliaus ir puoliau ant jo rėkti ir muštis, tai mano tikras vyras išvadino mane bjauria boba. Juk baisiausias dalykas, kai rėki ant pagirių kamuojamo vyro”,– juokiasi I. Kvietkutė

 

Zina 6

 

Serialas „Monikai reikia meilės” – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, 21 val., tik per LNK.