„Dirbti su „Roxy 5“ merginomis – didžiulis malonumas. Jos yra labai tinkamai „įstatytos“ darbui. Dirba kaip kareivukai“, – vienareikšmiškai apie savo auklėtines pasisako grandiozinio muzikinio projekto „X Faktoriaus“ teisėjas, muzikantas Saulius Prūsaitis. Paskutinėje „X Faktoriaus“ transliacijoje TV3 žiūrovai galėjo įsitikinti: su „Roxy 5“ mielai dirba ne tik jų mentorius S. Prūsaitis, bet ir jo žmona – žinoma dizainerė Agnė Kuzmickaitė.  

 

Saulius rūpinasi ne tik grupės muzikine pasirodymų dalimi, bet ir su stiliumi bei scenografija. Dėl polinkio į madą bei priekabumo dėl visų dalyvių aprangos muzikantas neretai būna draugiškai pašiepiamas greta sėdinčių teisėjų.

 

Entuziazmu visada trykštantis S. Prūsaitis, besiruošdamas praėjusio sekmadienio transliacijai, vos tik parinkęs dainą „Roxy 5“ merginoms iš karto galvoje susidėliojo plazdančių drugelių vaizdą. Šiam sumatymui įgyvendinti beliko įkalbėti savo žmoną, dizainerę A. Kuzmickaitę: „Agnė iškart sutiko  šiam vienam pasirodymui padėti įgyvendinti mūsų sumanymą.“

 

Liaupsių „X Faktoriaus“ dalyvėms negaili ir teisėja, dainininkė Rūta Ščiogolevaitė: „Su jomis lengva ir gera dirbti. Gera dirbti man, gera bus ir tiems, su kuriais jos bendradarbiaus ateityje. Jų požiūris – ir profesionalus, ir teisingas.“

 

Ketvirtoji tiesioginė grandiozinio TV3 projekto „X Faktorius“ transliacija – pirmąjį šių metų sekmadienį, sausio 6-ąją, 19.30 val. per TV3.

 

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ palieka po vieną dalyvį. Tiesioginėse „X Faktoriaus“ transliacijose iš projekto kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. R. Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius, S. Prūsaitis – muzikines grupes, Saulius Urbonavičius-Samas – merginas iki 25 metų amžiaus, o Vytautas Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus.

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

Bilietus į tiesiogines „X Faktoriaus“ transliacijas galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose arba interneto svetainėje: http://www.tiketa.lt/muzikinis_realybes_sou_x_faktorius_38112.

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!