Vargina nuovargis, prasta savijauta ir peršalimo ligos? Tai klasikiniai nusilpusio imuniteto požymiai. Kodėl gi jo nepastiprinus inovatyvia ozono terapija?

 

ozonas

Kaip veikia?

 

Ozono terapija – viena pažangiausių organizmo stiprinimo ir atjauninimo procedūrų. Tačiau tai nėra naujas reiškinys. Ozonas gydymo tikslais naudotas jau XIX a., o 1896 m. garsusis išradėjas Nikola Tesla patentavo pirmąjį ozono generatorių. Per Pirmąjį pasaulinį karą gydytojai jau turėjo užtektinai žinių apie nuo įvairių uždegimų ir bakterijų saugančias ozono savybes. Tad būtent šia medžiaga gydytos mūšio lauke sužeistų karių žaizdos. Ozono pritaikymas medicinoje vis vystėsi, kol pasiekė šias dienas. Šiandien moderniose klinikose siūloma atkurti organizmą taikant jo terapiją. Per šią procedūrą, iš paciento paėmus šiek tiek kraujo, jis prisotinamas ozonu ir vėliau sulašinamas į organizmą. Tai vadinama autohemoterapija. Tokios procedūros pasekmė – padaugėja deguonies kraujyje. Taip yra dėl to, kad ozone, vietoj dviejų deguonies molekulių, yra net trys. Tad žmogus kaipmat pasijaučia energingesnis. Taip pat pagerėja širdies ir smegenų veikla, suaktyvėja kraujotaka. Be to, ozonas detoksikuoja organizmą – išvalo kraują ir organų ląsteles, sunaikindamas virusus bei bakterijas. Tad stiprėja ir imunitetas. Aprašyta procedūra – populiariausia, tačiau ne vienintelė organizmą prisotinti ozonu. Gali būti suleista ir specialaus fiziologinio tirpalo su ozonu. Juo odą galima tepti ir išoriškai. Pavyzdžiui, gydant žaizdas. Vis dėlto geriausias efektas pasiekiamas ozonu prisotinant paciento kraują.

 

Antibiotikas iš gamtos

 

Ozonas – natūralus elementas, nesukeliantis alerginių reakcijų. Organizmui labai naudingas, nes saugo nuo virusų, uždegimų ir pasižymi nuskausminamuoju poveikiu. Jau ne vieną šimtmetį puikiai žinomos ir ozono dezinfekuojamosios savybės. Tai natūralus antibiotikas, slopinantis organizme įvairius uždegimus. Taip pat jo pagalba organizme padaugėja imuninės sistemos ląstelių, kovojančių su virusais ir bakterijomis. Tad norint sustiprinti imunitetą išties verta rinktis šią terapiją. 2014 m. atliktas tyrimas parodė, kad ozonas itin veiksmingai kovoja su uždegiminėmis ligomis. Be to, padeda atkurti nuo didžiulio streso nusilpusią imuninę sistemą. Naujausi tyrimai rodo, kad ozono terapija taip pat labai efektyviai saugo nuo oro lašeliniu būdu plintančių ligų. Pavyzdžiui, gripo, koronaviruso. Be to, įrodyta, kad ozono terapija gali sumažinti pakartotinio širdies smūgio riziką.

 

Kiek procedūrų reikės, viskas priklauso nuo tikslo. Jeigu šiek tiek norite pagerinti savijautą, miego kokybę, pastiprinti imunitetą, gali užtekti ir vienos. Na, o jei trokštate didesnių rezultatų, gali prireikti kantrybės. Ozono terapija gydomos ir lėtinės ligos. Tarkime, hepatitai, cukrinis diabetas, autoimuninės, kvėpavimo takų ligos. Siekiant pagerinti savijautą, sergant viena iš išvardytų ligų, prireiks ne vieno vizito. Tačiau vėliau šią terapiją išbandę pacientai džiaugiasi smarkiai pagerėjusia savijauta. Po pirmos procedūros pasijusite energingesni, pagerės miegas, paaštrės mąstymas, netgi sustiprės rega ir klausa. Jeigu nuolat šąla galūnės, ozono terapija suaktyvina kraujotaką. Tad kraujas efektyviai cirkuliuoja organizme jį šildydamas. Po kelių procedūrų gali palengvėti lėtinės ligos, susilpnėti ilgus metus varginę negalavimai.

 

Grožio draugas

 

Ozonas spartina žaizdų gijimą ir skatina audinių regeneraciją, neretai naudojamas atjauninimo procedūroms. Ozono prisotintos kraujagyslių ir kraujo elementų sienelės tampa kur kas elastingesnės. Be to, pagreitėja visi organizmo apykaitos procesai. Kitaip sakant, atjaunėja ląstelės. Tad žmogus tampa darbingesnis, energingesnis, sveikesnis ir gražesnis. Reguliariai taikant ozono terapiją, oda tampa kur kas lygesnė, jaunatviškesnė. Dėl ypatingų šio elemento savybių organizme sparčiau gaminasi baltymų kolageno ir elastino. Jie stangrina odą ir neleidžia suglebti. Be to, ozono terapija veiksmingai kovoja su aknės ar kitų odos ligų paliktais ryškiais randais. Stangrindamas odą ir skatindamas ją atsinaujinti, šis elementas blukina randus.

 

Ozonas aktyvina kraujotaką, taip pat veikia ir plaukų folikulus. Tad tokia terapija gali sustiprinti plaukus. Šis gydymo metodas efektyviai gydo pleiskanas, plaukų slinkimą, lūžinėjimą. Neretai šias problemas lemia senėjimo procesai, hormonų disbalansas, tam tikros ligos arba uždegimai, organizmo užterštumas. Aprūpindamas organizmą papildomu deguonimi, ozonas šias grožio problemas neretai išsprendžia. Kaip ir tausodamas Žemės atmosferą, jis sudaro sluoksnį aplink plaukus, saugodamas juos nuo aplinkos poveikio. Šiuo tikslu naudojami įvairūs ozono papildyti kremai ir kitos panašios priemonės.

 

Ar nepavojinga? 

 

Tikriausiai girdėjote, kad ozonas yra nuodingas, jeigu žmogus jo įkvepia. Tad ar jo terapija išties saugi? Iš tikrųjų baimintis neverta. Per šią procedūrą ozono naudojama itin mažomis dozėmis, tad jo įkvėpti niekaip negalima. Paciento kraują prisotinant ozonu, taip pat parenkama saugi jo dozė. Ši procedūra kliniškai patvirtinta kaip saugi ir nesukelianti šalutinių poveikių. Beje, 2020 m. ozonuotu krauju (autohemoterapija) Italijoje gydyti COVID-19 pacientai. Dar 2001 m. mokslininkai išsiaiškino, kad mūsų imuninė sistema pati gamina ozoną, kai kovoja su virusais ir kitais patogenais. Tad jo terapija itin stiprina imunitetą, gydo įvairias ligas ir tiesiog padeda jaustis gražesniems bei energingesniems.