Vyrų ir moterų santykiai – neišsemiama tema. Kad vieni iš Marso, o kitos – iš Veneros, girdima nuolat, kad vyrai ir moterys kalba skirtingomis kalbomis – taip pat ne naujiena. Norint, kad šie skirtumai būtų kuo mažiau pastebimi, reikėtų vengti dažniausių klaidų. Šįkart – pamokėlė vyrams.

   

1. Lyginti su buvusiomis

„Mano buvusioji mėgdavo eksperimentuoti lovoje“ – toks pareiškimas suglumintų kone kiekvieną moterį. Daugumai vyrų gali atrodyti, kad tiesmukiškumas santykius pakreips norima linkme. Tačiau dabartinės draugės lyginimas su buvusia skaudina. Moteris gali pasijusti nevisavertė, o tai kenkia tarpusavio santykiams. Kiekvienas vyras turi žinoti paprastą taisyklę – buvę romanai turi likti praeityje.

     

2. Stokoti dėmesio

Dauguma vyrų mano, kad moterys turi jaustis laimingos ir patenkintos vien todėl, kad jie pasirinko būtent jas. Klysta galvojantieji, kad sukūrus ilgalaikius santykius moters nebereikia pamaloninti netikėtomis dovanėlėmis, romantiška vakariene ar gėlių puokšte, įteikta be jokios progos. Net ir po ilgų draugystės metų moterys trokšta dėmesio, komplimentų ir priminimo, kad yra mylimos. Monotonija ir dėmesio stygius gali sužlugdyti santykius.

 

3. Galvoti tik apie save

Nemažai vyrų pamiršta, kad seksas malonumą turi teikti abiem. Vyras privalo stengtis ne tik dėl savęs, bet ir dėl mylimosios. Todėl lovos žaidimai turi tęstis tol, kol abu partneriai patiria orgazmą. Priešingu atveju moteris ima galvoti, kad vyrui nepakankamai rūpi, kad yra nemylima, nepatraukli. Mokslininkai įrodė, kad po stipraus susijaudinimo moteriai nepatyrus orgazmo, tai gali būti žalinga jos sveikatai ir sukelti rimtų ginekologinių susirgimų.

 

4.  Nesirūpinti savo išvaizda

Vyrai nori, kad jų moterys būtų gražios, lieknos, stilingai apsirengusios ir tvarkingos, tačiau neretai patys pamiršta pasirūpinti savo išvaizda. Turbūt sunkiai pavyktų rasti dailiosios lyties atstovę, kurią sužavėtų „alaus“ pilvuką užsiauginęs, neišlygintais marškiniais, pasišiaušusiais plaukais ir nešvariais batais vyras.

 

5.Vis dar būti mamos vaikeliu

Žinoma, vyrai privalo mylėti ir gerbti savo motinas, tačiau viskam turi būti ribos. Vargu ar moteris jausis labai patenkinta, jeigu jos partneris per dieną po dešimt kartų skambins mamai tartis dėl menkiausių smulkmenų, guostis dėl mažiausių nesėkmių ir konsultuotis dėl santykių su antrąja puse. Toks vyro elgesys sudaro savimi nepasitikinčio žmogaus įvaizdį, kuris priešingos lyties atstovių tikrai nežavi.

 

 6. Nejausti atsakomybės

Daug vyrų klysta manydami, kad moteris privalo tenkinti jų poreikius ir viskuo rūpintis: kas vakarą laukti su garuojančia vakariene, prižiūrėti vaikus, lyginti, valyti, o po gausybės atliktų pareigų būti besišypsanti, žavi ir laiminga. Vyras turi prisiimti dalį buities darbų bei pareigų ir jokiu būdu neleisti moteriai pasijusti robotu.

7. Nuolat kontroliuoti

Vyras neturėtų savo antrosios pusės nuolat kontroliuoti skambučiais, trumposiomis žinutėmis. Jeigu moteris pajus, kad be vyro žinios nepavyksta paplepėti su draugėmis prie kavos puodelio, gali labai sunerimti. Vyras, kurį kamuoja nepagrįstas pavydas ar nepasitikėjimas, turėtų apie tai pasikalbėti su savo antrąja puse ir išsiaiškinti nerimo priežastis.

 

8. Nesidomėti moters poreikiais

Kiekvienas vyras turi žinoti, kad egoizmas ir meilė yra du sunkiai suderinami dalykai. Jeigu laisvalaikis leidžiamas tik atsižvelgiant į jo pomėgius, žiūrimos tik jam patinkančios televizijos laidos, susitinkama tik su jo draugais, šventės švenčiamos tik su jo artimaisiais, o moters pageidavimų nepaisoma, nereikėtų stebėtis vieną rytą neradus jos šalia.

 

9. Baimė būti paliktam

Su šia problema susiduria kur kas daugiau vyrų, nei atrodo. Užmezgę santykius su patinkančia moterimi, kai kurie vyrai bijo ją prarasti ir tapti pralaimėtojais. Dėl šios priežasties jie vengia konfliktinių situacijų, rimtų pokalbių, bando pasirodyti esantys geresni ir šaunesni nei yra iš tikrųjų, pradeda elgtis nenatūraliai. Moteris tokiais santykiais ilgai nesitenkins.

 

Įdomybės

  • Daugiausia porų išsiskiria po 3–5 mėnesių draugystės.
  • Atlikus apklausą paaiškėjo, kad eidamas į aklą pasimatymą vyras labiausiai bijo, kad moteris nebūtų stora.
  • Tinkamiausias laikas paskambinti moteriai po pirmo pasimatymo – antra, vėliausiai ketvirta diena.
  • Vyrų smegenys sugeba atskirti seksą nuo meilės, todėl jie gali užsiimti abiem dalykais su skirtingomis partnerėmis.
  • Daugelis moterų įsižeidžia, kai jų partneris iškart po sueities nusisuka ir užmiega.
  • Dauguma moterų negali pakęsti vyrų, mūvinčių kojines per seksą.