9 bendravimo su vyru taisyklės, kad jis klausytų
2022-01-06 08:59Ar vis dar manote, kad tikrai meilei žodžių nereikia? Kaip tik priešingai. Pokalbiai pagilina santykius. Deja, mūsų kultūroje nėra įprasta bendrauti su vyrais. Atrodo, kad viskas aišku. Tačiau pagrindinė šeimų konfliktų priežastis – nesusipratimas. Laimę ir meilę santykiuose galima išsaugant, žinant bendravimo su vyru paslaptis.
9 bendravimo su vyru taisyklės, kad jis klausytų:
- Nerėkti, o verkti. Rėkimas yra vyriškos agresijos pasireiškimas. Taip į stimulą reaguoją stipriosios lyties atstovai. Moteriškas būdas – ašaros. Moteris niekada nebus išgirsta, jei pakels balsą. Greičiausiai tai išprovokuos vyro agresiją ir konfliktas tęsis.
- Barti ne jį, o save. Vyrui nėra nieko sunkesnio už mylimosios ašaras su kaltinimais. Jo reakcija labai nuspėjama – jis jaučiasi kaltas. Norėdamas tai sustabdyti, vyras gali teisintis, šaukti ar tiesiog išeiti. Kitas dalykas, kai moteris verkia ir bara save: „Aš nepakenčiama, tu taip stengiesi, man taip gera, bet aš visada nelaiminga!” Natūralus vyriškas impulsas apsaugoti ir išgelbėti mylimą moterį. Jis prisiims kaltę sau. Taps riteriu. Tačiau neturėtumėte tuo sąmoningai manipuliuoti ir piktnaudžiauti.
- Masažuoti pėdas. Kasdienis pėdų masažas – trumpiausias kelias į vyrų širdį. Ateityje moteriai pakanka penkiųų minučių, kad galėtų tikėtis bet kokių norų išsipildymo. Toks ritualas aiškiai parodo vyrui, kad jis šeimoje užima dominuojančią padėtį. Jis reikalingas ir mylimas, todėl dėl išrinktosios pasirengęs nuversti kalnus.
- Sutik su juo. Yra dvi nuostabios frazės. Pirmoji yra „Taip, brangusis”, antroji: „Kaip tu pasakyti, brangioji”. Vyras visada turi nuomonę bet kokiu klausimu, todėl jam svarbu žinoti, kad jo moteris jam pritaria. Jei priimi jo poziciją, priimi ir jį. Leiskite vyrui išpręsti pagrindines problemas, paprašykite jo patarimo. Tik tada, kai bus atsižvelgta į jo nuomonę, jame atsiras ir atsakomybė. Net jei paaiškės, kad klydo, vyras tai supras pats. Tačiau tuo pačiu jis bus dėkingas už pasitikėjimą juo kaip šeimos galva. Svarbiausia vengti sakyti: „Aš tau sakiau”.
- Kalbėti tiesiogiai. Vyrai nėra telepatiški. Jei einate pro kavinę, nereikia klausti, ar jis alkanas. Geriau tiesiai šviesiai pasakyti: „Aš alkana, eime”. Taip ir su viskuo kitu. Nereikalaukite, o tiesiog kalbėkite apie savo norus. Jis neturėtų spėlioti, bet tikrai nori suteikti džiaugsmo savo mylimajai.
- Būk atvira su juo. Veskite su juo nuoširdžius dvasingus pokalbius. Tai padės poroje pajusti ypatingą artumą – moteris jausis apsaugota, o vyras – reikalingas. Jam labai sunku suprasti savo išrinktąją, todėl verta šiek tiek padėti. Tiesiog būkite sąžiningos.
- Atskirti rūpesčius ir emocijas. Jei ištariate ką nors, kas jus nuliūdino, vyras automatiškai nori išspręsti problemą. Todėl, kai norite užuojautos, perspėkite apie tai ir pasikalbėkite apie savo išgyvenimus. Priešingai nei bendraujant su draugėmis, šie dalykai, bendraujant su vyru, turėtų būti atskirti.
- Mokėti būti dėkingai. Jei vyrui kažkas labai patinka, padrąsinkite jį. Pavyzdžiui, vyras jums parnešė gėlių. Nesakykite jam, kad tai brangu, kad galėjo pinigus išleisti kam nors naudingesniam. Jei jam taip atsidėkojama, nenustebkite, kad tai bus pirmoji ir paskutinė puokštė. Girkitės tuo, žavėkitės. Kiekvienas jo veiksmas svarbus, vertas pagyrų.
- Nevartoti draudžiamų frazių. Priešas numeris vienas: „Aš tau taip sakiau”. Antroje vietoje yra „Už ką”, „Kodėl” – nuo šių žodžių prasideda ginčai, jie sukuria karingą atmosferą. Tokias frazes kaip „Man tavęs nereikia”, „Susirasiu normalų žmogų” vyras prisimins labai ilgai. Kitas tabu yra posakis: „ar galėtum”. Yra du variantai: jis gali arba ne, bet ne faktas, kad jis padarys. Kurkite savo prašymus kitaip.