• Norint numesti svorio, geriausiai laikytis mažai angliavandenių turinčios dietos. Nors atsisakius angliavandenių iš tikrųjų galima numesti svorio, tačiau tik labai trumpam laikui. Atsisakyti angliavandenių labai nesveika organizmui, nes jie suteikia energijos įprastinei, kasdienei veiklai. Tačiau reikėtų vartoti vertingesnius angliavandenius: neskaldytus grūdus, riešutus, sėklas, vaisius, daržoves.

  • Kai kurie maisto produktai turi tiek mažai kalorijų, kad galima numesti svorio vien juos valgant. Dažnai galima išgirsti, kad tam tikri maisto produktai (salierai, kopūstai, citrusiniai vaisiai) degina kalorijas. Jie tikrai yra labai nekaloringi, tačiau jų kramtymas ir virškinimas nedegina papildomų kalorijų.
  • Fiziškai aktyvūs žmonės turi suvartoti daugiau baltymų. Raumenų augimui būtini baltymai, tačiau įprastinėje vakarietiškoje dietoje baltymų yra daugiau nei reikia. Daug blogiau suvartoti per daug baltymų.
  • Daugiau svorio priaugama, jei valgoma po 20 valandos. Kalorijos yra kalorijos, nesvarbu, ar jos suvartojamos 3 valandą ryto ar 15 valandą popiet. Naktį maistas virškinamas ilgiau, nes organizmas, kitaip nei dieną, ilsisi. Dažnai žmonės valgantys vakarais linkę persivalgyti, nes visą dieną nevalgo reguliarių pusryčių, pietų ir vakarienės.
  • Laikantis dietos vengti vaisių sulčių. Rekomenduojama vengti ne 100 proc. sulčių, o sulčių gėrimų, nes juose yra daug cukraus arba fruktozės, kurių besilaikantiems dietos reikėtų vengti. Nepaisant to, vaisiai yra geriau nei 100 proc. sultys, nes juose yra ląstelienos.
  • Rudi grūdai yra iš neskaldytų grūdų. Ne visi rudos spalvos duonos gaminiai yra iš neskaldytų grūdų. Spalvą gali suteikti kitos sudėtinės dalys, todėl reikia skaityti etiketes.
  • Norint numesti svorio, reikia gerti labai daug vandens. Nors vanduo labai svarbus, tačiau jis nedegina kalorijų, negreitina medžiagų apykaitos ir netripdo kilogramų. Rekomenduojama gerti tyrą vandenį.