„Žiniasklaida mane suvalgė. Maldavau žurnalistų nesityčioti iš manęs, tačiau sulaukdavau tik kreivų šypsenų“, –  šio pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos dainininkė Raimonda Masiulytė.

 

Raimonda Masiulytė

Raimonda Masiulytė

Raimonda Masiulytė

 

Ji priblokš  atvirumu – į Airiją ji pabėgo tuomet, kai kentėdama patyčias susirgo depresija, ir netgi ėmė galvoti apie pasitraukimą iš gyvenimo. „Turime žinomų žmonių, kurie nutraukia savo gyvenimą. Ar kas pagalvojo kodėl? Todėl, kad tai žiaurus biznis. Ir jei pataikai į tokią srovę, kad tampi atpirkimo ožiu, nors pati nesupranti kodėl, niekam neįdomi tavo būsena, niekam. Esi viena absoliučiai. Jei būčiau sau kažką pasidariusi, tiesiog būtų daug apie tai rašę: „Vargšė Raimonda, kažkas atsitiko“, – sakys R. Masiulytė.

 

Raimonda Masiulytė Raimonda Masiulytė

 

Šiandien Raimondos neįmanoma atpažinti – dainininkė ištekėjo už mylimojo, bendraamžio Vimalio iš Mauricijaus salos ir atsikratė beveik pusės savo svorio. 42 kilogramai – tiek Raimonda numetė per beveik dvejus metus.

 

Raimonda Masiulytė Raimonda Masiulytė

 

Kaip jai tai pavyko? Ar Airijoje dainininkės laukia kontraktas su plius dydžio modelių agentūra, ir pirmosios fotosesijos? Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą  20.20 val. per LNK.