Keliaujate į saulės pamiltą Barseloną? Apžiūrėję garsiąją Sagrada Familia katedrą, pasivaikščioję spalvingame Güell parke ir centrinėje La Rambla gatvėje, ištyrinėję Pikaso galeriją išalksite. Štai kelios vietos, į kurias verta užsukti norint pavalgyti ir pigiai, ir skaniai. Beje, šias vietas yra pamėgę ne tik keliautojai, bet ir vietiniai!

 

„Bodega Vasconia” – amžiaus tradicijos ir draugiška aplinka

 

barselona

 

TripAdvisor nuotrauka

 

Tikro ispaniško maisto virtuvė, kuri savo lankytojams duris atvėrusi jau 113 metų! Užėję į „Bodega Vasconia” galite tikėtis puikiausio skonio paelijos, tapų (nedidelės įvairių rūšių užkandėlės) jūros gėrybių, derančių su ispaniška sangrija, užsisakyti aštrių keptų bulvių (isp. patatas bravas) su čiorisu ir garsiuoju San Miguel alumi.

 

Jaukią ir meilią nedidelio baro-restoranėlio atmosferą sukuria autentiški interjero motyvai ir kas vakarą čia šurmuliuojantys lankytojai. Beje, vietas rekomenduojama rezervuoti iš anksto restoranas paprastai būna sausakimšas. Kainos „Bodega Vasconia” varijuoja nuo 7 iki 35 Eur. Pavyzdžiui, puikios paelijos su jūros gėrybėmis čia galite paragauti už 12,5 Eur.

 

Jei valgyti tapų, tai į „La Tasqueta De Blai”

 

barselona2

 

TripAdvisor nuotrauka

 

Dar viena vietinių pamėgta ir vis dažniau turistų lankoma vieta išskirtinai į tapus, ispaniškai dar vadinamus pinchos, besispecializuojantis restoranas.

 

Mediniais iešmeliais susmaigstytų ispaniškų užkandėlių čia gali rinktis įvairiausių skonių ir rūšių. Gali būti nelengva, nes jų čia priskaičiuojama daugiau kaip 66 (!), tačiau savo mėgstamiausią skonį tikrai atrasite. Ragaukite kūrybiškų skonių derinių: skrudintų baklažanų su ožkos sūriu, pipirais, džiovintais pomidorais ir raudonėliais; bri sūrio su žemės riešutais ir pomidorų uogiene; lašišos putėsių su mango kubeliais ir krapų emulsija, mini mėsainių ir net desertų.

 

Baro svečiai džiaugiasi ne tik dėl visada šviežių ir šiltų tapų (vitrina dėl lankytojų apetito atnaujinama kas pusvalandį), bet ir puikių kainų. Vienas užkandėlės vienetas kainuoja apie 12 Eur, taigi, sočiai pavalgysite už mažiau kaip 10 Eur.

 

Legendinė „Churreria Laietana” čurai su karštu šokoladu

 

barselona3

 

TripAdvisor nuotrauka

 

O kavos ir deserto Barselonoje verta užsukti į „Churreria Laietana” kavinukę. Tai viena tų legendinių vietelių, kurios negali pasigirti išskirtiniu interjeru ar šefų nušlifuotu meniu, tačiau lankytojai vis tiek niekada nenustoja varstę durų, nes viskas čia paprasta, autentiška ir taip, kaip namuose pas mamą.

 

Šioje kavinaitėje kepami churro. Tai visame pasaulyje išgarsėjęs ispaniškas desertas arba pailga spurga/pyragėlis, mirkomas karštame šokolade ir užgeriamas karšta kava. Keliautojai atsiliepia, kad geresnių čurų niekur kitur Barselonoje neragavo. Keliaukite įsitikinti tuo patys! Pigių skrydžių į Barseloną ir kitus pasaulio miestus patogu ieškoti Skrendu.lt