Visiems pasitaiko dienų, kai aplanko vienišumo jausmas. Ypač sunku tiems, kurie negali šiuo metu būti kartu su savo mylimais ir artimais žmonėmis, nes juos išskyrė atstumas. Be abejo, yra vidinis žinojimas, kad jie jus myli, bet kartais reikia paprastų gestų, kurie realiai atskleistų jų tikruosius (švelnius ir mylinčius) jausmus. Kartais užtenka paprasto pasakymo, kad „Aš tave myliu” arba nuvežti artimą jums žmogų iki pat namų durų, kad būtų aišku – jam jūs rūpite!

 

santykiai

11 paprastų gestų, rodančių meilę ir rūpestį:

 
  • Parašyti raštelį arba padovanoti atviruką. Daugelis žmonių jaučiasi ypatingi ir mylimi, gavę meilės raštelį ar atviruką. Tai parodo, kad kažkam rūpi matyti jus laimingą.
 
  • Nupirkti mėgstamą patiekalą ar užkandį. Beveik visada, paėmus mėgstamą užkandį ir atnešus mylimam žmogui, jis akimirksniu pasijaučia labai mylimas. Negalima paneigti, kad maistas yra būdas paguosti žmones, todėl kitą kartą, kai draugas pasakys, kad jaučiasi nusiminęs, atneškite jam kažką, kas, jūsų manymu, jį nudžiugins, t. y. jo mėgstamo maisto.
 
  • Neslėpti, kad kažkas jums yra labai svarbus. Išgirdęs, kad kažkam esi labai svarbus, neabejotinai pasijunti labai mylimu. Suaugusiems nesunku pasijusti vienišiems šiame pasaulyje. Taigi, jeigu kažkas primena, kad esate jiems svarbus, tai yra būdas padėti pasijusti mylimu.
 
  • Nustebinti, padarius kažką, apie ką jūs kalbėjote. Netikėtos staigmenos padeda žmonėms pasijausti labiau mylimiems. Galima praskaidrinti dieną, padovajus kokį mielą mažmožį, pavyzdžiui, naują porą kojinių.
 
  • Išklausyti, kaip praėjo jų diena. Kartais žmonėms tereikia žinoti, kad jums jie rūpi. Rūpestį išduoda išklausymas, kaip praėjo jų diena ir reagavimas į tą jų išsikalbėjimą.
 
  • Pasakyti: „Aš tave myliu”. Šie trys žodžiai tikrai padeda pasijusti mylimiems. Šie žodžiai yra tarsi priminimas, kad meilė yra visada šalia ir nereikia jos toli ieškoti, nes ją rasite visada čia – savo namuose.
 
  • Įtraukti juos į veiklas ir dalykus, kurie jums yra svarbūs. Pavyzdžiui, jeigu jums patinka fotografija, paklauskite savo mylimo žmogaus, ką jis mano apie nuotraukas, kurias neseniai padarėte. Tai ne tik parodo, kad vertinate jų nuomonę, bet ir tai, kad norite įtraukti juos į jums svarbius dalykus.
 
  • Sudaryti mėgstamų dainų grojaraštį. Tokio grojaraščio sudarymas – dar vienas paprastas gestas, rodantis meilę. Tai, kad kažkas skyrė savo laiko tam, kad surinktų visas dainas, įrašytų į skaitmeninę laiką, rodo, kad tam kažkam jūs labai rūpite. Dar geriau, jei grojaraštį sudaro dainos, kurios patinka jums abiems. Tokiu atveju jo klausydamiesi nuolat prisiminsite visas smagias ir mielas kartu praleistas akimirkas.
 
  • Paruošti valgyti vietoj jų. Daugelis sutiks, kad maisto gaminimas artimiems žmonės yra tikros meilės išraiška ir raktas į kito žmogaus širdį. Taip pat ir klausimas: „Ar tu pavalgei?” žmonėms padeda pasijausti labiau mylimiems.
 
  • Leisti kartu laiką. Meilę rodantis gestas gali būti net ir laiko leidimas kartu, žiūrint mėgstamiausią televizijos laidą. Kartais mums reikia prisiminti, kad ne viskas yra vien tik apie mus. Veikimas kažko, kas patinka jūsų sutuoktiniui, draugui ar šeimos nariui, yra būdas, padedantis pasijusti jiems labiau mylimiems.
 
  • Paskambinti vien tam, kad paklaustumėte, kaip jiems sekasi. Šiais laikais dauguma žmonių bendrauja tekstinėmis žinutėmis telefonu arba socialinėse medijose, todėl kiekvienas skambutis rodo, kad jūs laikote tą žmogų ypatingesniu nei kiti ir jis jums labai rūpi. Pokalbis nebūtinai turi būti ilgas ar koks nors labai ypatingas, tačiau skambutis artimiesiems tikrai reikš daug ir leis žinoti, kad jums rūpi tas žmogus.