40 metų – tai tarytum slenkstis, skiriantis jaunystę nuo brandos. Ką visų pirma reikėtų padaryti, sulaukus keturiasdešimtojo gimtadienio – tai atsikratyti sunkios praeities naštos ir pasiruošti pradėti kelionę į jaudinančią ir šviesią ateitį.

 

gyvenimas

Ką kiekviena moteris turėtų padaryti iki 40 metų, kad nesigailėtų, kad kažką svarbaus gyvenime praleido? Tikriausiai daugelis norėtų pasakyti – susilaukti vaikų. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad tai individualus kiekvienos moters sprendimas, tikrai ne privalomas kiekvienai moteriai.

 

10 dalykų, kuriuos kiekviena moteris turėtų padaryti iki 40 metų:

 
  • Užmegzti romaną su jaunesniu vyru. Dvidešimties metų merginos dažniausiai žavisi vyresniais vyrais. Metams bėgant, jų pasitikėjimas savimi ir savigarba padidėja ir net pradeda patikti kiek kitokie stipriosios lyties atstovai. Jeigu esate laisvos ir niekam neįsipareigojusios, užmegzkite romaną su jaunesniu vyru. Su jaunesniais vyrais susitikinėjančios moterys tarsi pražįsta ir atjaunėja. Tai, kad sugebate suvilioti jaunesnį, yra vienas iš pačių geriausių komplimentų.
 
  • Pakeisti profesiją. Išbandykite kažką kita. Galbūt tai, ką dabar darote, iš tikrųjų nėra tai, ką jūs turėtumėte daryti? Kas jums iš tikrųjų tinka galite taip ir nesužinoti, jei neišdrįsite išbandyti kažko naujo. Tačiau jeigu manote, kad teisingai pasirinkote savo profesiją, tada pagalvokite, ar pavyko ką nors pasiekti šioje srityje. Jeigu dar ne – tuomet susidarykite veiksmų planą, kad pavyktų įgyvendinti savo viltis ir svajones.
 
  • Atsisveikinti su daiktais ir santykiais, kurie slegia. Sulaukus 40 metų reikia išmokti paleisti ir atsisakyti to, kas ilgainiui gali tapti nebepakeliama našta. Įskaitant ir žmones, su kuriais santykiai daugiau nebeteikia džiaugsmo ar net dar blogiau – gyvenimą padaro apgailėtinu.
 
  • Pradėti lankyti sporto klubą. Jaunystėje padedami pamatai tolimesniam gyvenimui. Koks jis bus priklauso nuo tuo metu priimtų sprendimų ir veiksmų. Jeigu norite būti sveiki ir laimingi, turite stengtis išlikti puikios formos. Tai padaryti gali padėti reguliari mankšta. Kuo greičiau pradėsite sportuoti, tuo lengviau tai bus padaryti.
 
  • Atsikratyti blogų įpročių. Kai jums tik šiek tiek virš 20, atrodo galėtumėte visą naktį švęsti, išbandyti draudžiamus dalykus ir, kiek širdis geidžia, valgyti saldžių pyragaičių. Tačiau dabar kūnas yra subrendęs ir pasikeitęs, todėl jį reikia atidžiau ir rūpestingiau prižiūrėti. Alkoholis, nesveika mityba, naktinėjimas jaunuolių organizmui beveik neturi poveikio, ko negalima pasakyti apie keturiasdešimtmečius asmenis.
 
  • Pamatyti pasaulio. Išdrįskite keliauti. Kelionės praplečia akiratį ir padeda išsaugoti optimistišką, jaunatvišką mąstymą. Kelionėse įgyjama vertingos patirties, kurią bus smagu prisiminti vėliau. Laikui bėgant, į keliones prisiruošti bus vis sunkiau – nereikėtų to pamiršti.
 
  • Įsiamžinti nuoga erotinėje fotosesijoje. Išsaugokite atsiminimą savo vaikams ir anūkams. Tegul jie pamato, kaip atrodė jų mama ar močiutė jaunystėje ir kam jie turėtų būti dėkingi už gerus genus!
 
  • Teisingai susidėlioti prioritetus. Dabar nemažai moterų tik nuo 40 metų pradeda galvoti apie šeimą. Šiame gyvenimo etape pradedama suprasti, kas yra svarbiau: šeima ar karjera? O jeigu ir tai, ir tai – kaip suderinti šiuos abu dalykus? Apgalvokite, kada norėsite sulaukti šeimos pagausėjimo (dėl viso pikto rekomenduojama užsišaldyti kiaušinėlius). Jeigu svarbu karjera, reikėtų blaiviai įvertinti savo pasiekimus šioje srityje ir apgalvoti, ką galėtumėte paaukoti dėl šeimos.
 
  • Nustoti švaistyti laiką tam, kas neteikia pasitenkinimo arba pajamų. Nustokite daryti savo darbus mechaniškai. Turėkite drąsos nutraukti santykius, kurie jūsų gyvenimo nepadaro geresniu ir neleidžia jums tobulėti, augti visomis prasmėmis. Neplaukite pasroviui. Pagalvokite apie tai, ko iš tikrųjų norite ir kaip tai pasiekti. Pasistenkite aiškiai suvokti, kas jums padeda, o kas kliudo. Susidarykite veiksmų planą ir pagaukite laimės paukštę už uodegos!
 
  • Perskaityti daugiau knygų. Internete galima rasti daug rekomendacijų, kokias knygas kiekviena moteris turėtų perskaityti iki keturiasdešimties metų. Štai keletas pasiūlymų laisvalaikiui: Virginia Woolf „Savas kambarys“, Helen Fielding „Bridžitos Džouns dienoraštis“, Margaret Atwood „Tarnaitės pasakojimas“, Erica Jong „Skrydžio baimė“.
 

PASTABA! Ne visiems šis sąrašas gali tikti. Kiekviena moteris gali gerai pagalvojusi pati susidaryti savo sąrašą dalykų, kuriuos turėtų padaryti iki keturiasdešimtojo gimtadienio.