Norite ginčikitės, norite – ne: ateities spėjimas yra labiau menas, nei mokslas. Tačiau kartais žmogus gali atsidurti tokioje padėtyje, kai niekas daugiau negali padėti tik ekstrasensai, būrėjai ir mediumai. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, ruošiantis vizitui pas neįprastų galių turinčius asmenis.

 

burejai

10 dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš apsilankant pas būrėjus:

 
  • Parapsichologo, taralogo ar mediumo biolaukai turi sutapti su jūsų. Prieš lankantis pas ypatingų gebėjimų turintį specialistą atlikite nedidelį tyrimą ir išsiaiškinkite viską apie jį. Paskaitykite atsiliepimus apie jį internete, pasidomėkite, ką apie jį mano kiti žmonės, kurie naudojosi jo paslaugomis. Apsilankymas pas parapsichologus visada labai asmeniškas, todėl labai svarbu, kad sutaptų jūsų biolaukai.
 
  • Paprašyti rekomendacijų. Gavę kelias rekomendacijas iš patikimų draugų ar kolegų, paieškokite daugiau informacijos apie juos internete, panaršykite jų asmeninėje internetinėje svetainėje ir įsitikinkite, kad konkretus žmogus tinka arba ne.
 
  • Ieškoti žmogaus, kuris specializuojasi tam tikroje srityje. Ar tas žmogus, į kurį planuojate kreiptis, specializuojasi toje srityje, kuri jus domina? Pavyzdžiui, jei kamuoja klausimai dėl meilės ir santykių, reikėtų ieškoti žmogaus, kuris turi patirtį, spręsdamas tokius klausimus. O gal norite susisiekti su iš šio pasaulio išėjusiu žmogumi? Tada jums reikėtų kreiptis į mediumą.
 
  • Suprasti ateities spėjimų ribotumą. Pas parapsichologus žmonės dažniausiai lankosi, norėdami išspręsti santykių, pašaukimo, sveikatos, laiko ir finansų problemas. Specialistas padės išsiaiškinti tiesą apie dominantį klausimą ir pateiks įžvalgų apie ateitį, tačiau reikėtų suprasti, kad tos pranašystės yra riboti. Svarbu nepamiršti, kad žmogaus ateitis priklauso nuo asmeninių pasirinkimų ir ji gali keistis. Štai kodėl pranašystės ne visada išsipildo. Vien tik išgirdus apie tai, kas laukia ateityje, nieko nepakeis.
 
  • Nebūtina iš karto pradėti veikti. Viskas priklauso nuo pranašystės. Kartais tiesiog reikia palaukti ir leisti gyvenimui tekėti savo vaga. Kartais skubėjimas kažką daryti gali dar labiau pabloginti situaciją.
 
  • Būti plačių pažiūrų. Parapsichologų klientai turėtų būti pasiruošę išgirsti ką nors netikėto ir galbūt ne visada malonaus.
 
  • Būti kantriems. Gali būti, kad vizito pas ypatingų gebėjimų turintį asmenį reikės gerokai palaukti, nes geriems specialistams darbo netrūksta ir jie būna labai užimti. Į susitikimą reikėtų nevėluoti ir atvykti pasiruošus klausimus, kuriuos norite užduoti (kad nepamirštumėte, galite užsirašyti ant popieriaus lapo). Prieš atvykdami pasiteiraukite, ar reikia pasiimti nuotraukų ar daiktų, kurie priklausė asmeniui, apie kurį norima daugiau sužinoti.
 
  • Neturėti nerealių lūkesčių. Kai kurie žmonės iš būrėjų tikisi per daug. Nereikėtų manyti, kad jie žino viską. Taip, jie mato daugiau nei eiliniai žmonės, bet nereikėtų pradėti žaisti žaidimo: „Atspėk, kas mirė“. Nereikėtų tikėtis, kad būrėjas atskleis visą informaciją, jei su juo nebendradarbiausite.
 
  • Lankymasis pas būrėjus neturėtų tapti įpročiu. Neretai žmonės tampa priklausomi nuo parapsichologų, būrėjų ir kitų dvasinius reikalus padedančių spręsti specialistų. Reikėtų pasikliauti ne tik jais, bet ir savo vidiniu balsu.
 
  • Būti šiek tiek atsargiems. Yra daug apsišaukėlių, todėl nereikėtų leistis būti įbauginamiems. Apsišaukėlius galima atpažinti iš jų naudojamų taktikų. Jeigu jie sako, kad esate prakeikti ir reikia nuimti prakeikimą ar būtinai atlikti kokių nors ritualų už pinigus, laikykitės nuo jų atokiau.