Pagal šventuosius senovės indų raštus kiekviena moteris, jei nori, gali tapti deive. Tačiau šiuolaikinėje visuomenėje dažna pamiršta, kaip puoselėti savo dieviškąjį pradą. Indai tiki, kad iš deivės Sarasvatės atsirado išmintingosios vedos, nes ji – tai absoliuti tiesa, sielos ir kūno tyrumas. Šiuolaikiniame pasaulyje moterų žmogaus energetiniai kanalai yra tokie užsiteršę neigiama informacija ir skatina daryti klaidas bei priimti netinkamus sprendimus. Kaip priversti gyvenimą tekėti teisinga linkme?

 

"mergina su sariu"

Moters energetinis kanalas užsidaro dėl žemiau išvardytų priežasčių:

 
  • Netinkama apranga. Moteris turi rengtis švariai ir gražiai. Neretai moterys pasipuošia taip, kad pabrėžtų tam tikras kūno dalis ir atrodytų seksualesnės. Tačiau geidulingas įvaizdis silpnina jų energetinį biolauką, dėlto net gali prasidėti fizinės ir dvasinės ligos. Tikrasis moters grožis nekelia geismo, bet leidžia ja žavėtis ir garbinti, nesvarbu, kokio amžiaus ji bebūtų.
 
  • Blogi santykiai šeimoje. Moteris, apie kurią sakoma, kad ji viešai skalbia nešvarius baltinius, atskleidžia šeimos paslaptis, pasakoja apie savo vyrą ir vaikus nepažįstamiems, atidaro energetinį kanalą. Tuomet kitas žmogus, tyčia ar netyčia, gali lengvai sujaukti šeimos ramybę. Problemas spręsti reikėtų su tais žmonėmis, kurie iš tikrųjų gali padėti: profesionaliais santykių konsultantais, išmintingomis moterimis, taip pat galima pasitikėti vyrais, kurie neturi dažnai moterims būdingos savybės (plepumo).
 
  • Moterys turi mokytis būti už vyro, bet ne prieš jį. Kai moteris eina priekyje, vyras praranda norą ir gebėjimą pirmauti. Dailiosios lyties atstovės užduotis – padėti atsiskleisti vyriškumui ir rasti valios bei meilės harmoniją.
 
  • Moteris turi mokėti saugoti savo paslaptis. Joms tikrai nereikia atskleisti visų paslapčių. Paslaptis yra mokėjimas būti vyro priekyje, jam to nežinant. Jei vyras supranta moters paslaptį, jis praranda susidomėjimą ja. Šalia vyro nevalia dažytis. Jis negali pamatyti moters nešvarios ir nesusitvarkiusios. Vyrui visada turi būti rodoma tik gražioji namų dalis. Be to, nereikėtų skubėti atskleisti intymių dalykų. Visų pirma tam reikia subręsti emociškai ir atsiskleisti pamažu. Kokybiški santykiai yra orientuoti į šeimą, o ne į seksualinių įgeidžių patenkinimą.
 
  • Moteris konkuruoja su vyru. Stipri kaip vyras moteris pamažu sunaikina ne tik santykius, bet ir vyro esybę. Nemoteriška moteris sukelia stipriosios lyties atstovų pyktį ir agresiją. Jeigu moteris nuoširdžiai palaiko savo vyrą, net jei mano, kad jis elgiasi neteisingai, jų santykiai nuo to nenukentės.
 
  • Piktnaudžiavimas moteriškumu. Kur slypi tikroji moters stiprybė? Tai jos moteriškumas ir švelnumas. Tačiau perdėtas moteriškumas santykiams atsiliepia neigiamai. Moterys tampa kaprizingos, dažnai verkia. Dažni nuotaikų pokyčiai veikia šalia esančius asmenis, silpnina energetinį lauką.
 
  • Atsakomybės už viską prisiėmimas. Moteris gali spręsti vyro, vaikų problemas, tačiau atsakomybę už šių sprendimų įgyvendinimą turėtų prisiimti vyras.
 
  • Paskalų skleidimas. Moteris, smerkianti kitų gyvenimus, į savo gyvenimą įsileidžia niekam nereikalingą negatyvumą. Karma veikia: blogi dalykai pritraukia kitus blogus dalykus.
 
  • Netyri norai ir troškimai. Moteris turi būti kukli ir nesavanaudiška. Ji neturėtų trokšti stipresnės meilės, jausmingesnių glamonių, daugiau puošmenų ir dėmesio, norėti gyventi geriau, nei tai gali suteikti teisėtas jos vyras. Reikia išmokti vertinti tai, kas yra dabar – tai atlyginimas už praėjusio gyvenimo karmines skolas.
 
  • Moteris užsiima vyriškais darbais. Tai silpnina vyrų galią. Moteris yra daug stipresnė, kai veikia, vadovaudamasi savo moteriškumu ir meile. Vyras tokia moterimi pasitiki, todėl jų santykiai būna tvirti ir atsparūs likimo smūgiams.
 
  • Moteris perima valdžią į savo rankas. Santykių modelį duktė perima iš motinos pusės. Jeigu motina linkusi dominuoti, greičiausiai tokia pati bus ir dukra. Sūnų reikia ugdyti ir mylėti. Jam reikia išmokti priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę už juos. Berniukams reikia aiškinti ir mokyti, kad mergaitės yra skirtingos. Nepaaiškinus vaikai apie šeimos narių vaidmenis supras iš to, kaip elgiasi motina. Kokia motina – tokia turi būti ir duktė. Reikia turėti galvoje, kad vaikai, o ypač mergaitės, paveldi tėvų savybes, net tas, kurios yra paslėptos. Todėl nereikia manyti, kad negatyvias mintis ir savybes galima paslėpti ir niekas nematys. Vaikai yra tikrasis veiksmų ir žodžių atspindys. Visi vaikai augdami įgyja supratimą, kokia turėtų būti šeima, kaip turėtų elgtis vyras ir moteris. Kokie jie bus užaugę, priklauso nuo to, kaip jie bus lavinami.