Skandalinga, intriguojanti ir kiekvienam lietuviui aktuali internetinė laida „VIRAL‘as“ nusprendė ištirti, kaip iš niekšelio išsimušti skolą? Šią aktualią temą pasufleravo tarp verslininkės Irenos Marozienės ir stilisto Valerijaus Gigevičiaus kilęs konfliktas.

 

Zinios_lt_VIRALas_Vilija_Mataciunaite

I. Marozienė savo bičiulį V. Gigevičių padavė į teismą dėl nesumokėtos nuomos. Skola – 10 000 litų, bet skaičiuojant delspinigius – neva išeina net 30 000 litų.

 

„VIRAL‘o“ komanda pasikonsultavo su praeiviais ir su žinomais žmonėmis, kaip savo sunkiai uždirbtus pinigus atgauti. Vieni skolas atleidžia, o patys skolintis bijo.

 

„Iš manęs nenori skolintis arba nenori prašyti bijodami, kad jeigu bent šiek tiek vėluos, tai gali būti pasekmės ne pačios maloniausios“, – laidos vedėjui Mindaugui Papinigiui pasakos galiūnas Andrius Pauliukevičius.

 

Tuo tarpu šių metų dainų konkurso „Eurovizija“ dalyvė Vilija Matačiūnaitė atskleis, kad ji pati yra paskolinusi tūkstančius ir iki šiol neatgavusi: „Aš iki šiol nesusigrąžinau tiek pinigų. Tūkstančiais. Net nežinau, ką patart kitiems“.

 

Kaip susigrąžinti skolą ir kam geriau neskolinti? Ką siūlo internetine sensacija tapęs vyrų elgesio specialistas Airinas? Kokia bus M. Papinigio išvada apie skolas ir prasiskolinusius? Visa tai ir dar daugiau – tik videožinių portale Žinios.lt internetinėje laidoje „VIRAL‘as“: http://goo.gl/a00ZtC.

 

„VIRAL‘as“ – nauja internetinė laida, kurios vedėjai Simas Stankus ir Mindaugas Papinigis aptarinėja aktualias, skandalingas, linksmas ir socialines temas. Pastarosios pagardintos subtiliu ir aštriu humoru. Karščiausios naujienos apie premjerą „VIRAL‘as“ – videožinų portale www.žinios.lt ir socialiniame tinkle „Facebook“ – oficialiose TV3 televizijos bei prodiuserių kompanijos „Videometra“ paskyrose.

 

Jūsų dėmesiui – net 3 specialūs „VIRAL‘o“ vedėjų video:

 

http://youtu.be/C16Fij7m7vs

http://youtu.be/18gLP3tJ83Q

http://youtu.be/1D84q5OVif0