Dvasiniai simboliai – labai galingi. Tačiau jų išvaizda apgaulinga, nes jie gali būti naudojami sukelti nesantaikai, karui. Juodosios magijos simboliai, o su jais kartu ir blogosios jėgos, patenka į nieko neįtariančių žmonių namus. Daugybė pasaulio dvasinių šviesos simbolių buvo demonizuoti, todėl iš pradžių nešę geras naujienas, vėliau pradėjo skleisti blogį ir visa griaunančią jėgą. Gruodžio 13-ąją minima Šviesos diena – geriausias metas prisiminti senus, teigiamus šviesos simbolius ir kaip jie tapo blogio pranašais.

 

simboliai

Nuo pasaulio sukūrimo laikų piktosios jėgos siekė sunaikinti žmonių dvasingumą ir slopinti sąmoningumą. Blogų kėslų turintys asmenys infiltruojasi į dvasingas organizacijas, bendruomenes, grupes (pavyzdžiui, katalikų, masonų), užgrobia jų šventus tekstus, pamokslus, simbolius, žinias ir juos iškraipo, sunaikina arba prislopina. Taip nutiko ir šviesos, saulės simboliams. Dabar jie netgi draudžiami, nes kelia labai nemalonių asociacijų.

 

Tikriausiai tik nedaugelis žino, kad simbolių kilmė siejama su kosmosu. Priešingai nei yra manoma, jie ne tik perteikia tam tikrą idėją ar sąvoką. Juose užkoduoti visatos dėsniai, dėl kurių jie tampa tokie galingi. Daugelį iš jų galima pamatyti kosmose, kai dangaus kūnai sudaro tam tikrus simbolius. Kas aštuonerius metus įvyksta Veneros konjunkcija ir susidaro pentgrama. Svastika dėl Žemės judėjimo kasmet susidaro per saulėgrįžą ir lygiadienius. In ir Jan apskritimas – tai šviesos ir tamsos metų pusių žemėlapis.

 

Pasauliui kelia grėsmę, kad populiariojoje kultūroje naudojama vis daugiau simbolių ir skaičių, kurie pritraukia tamsos jėgas. Per ją šie blogio simboliai patenka į eilinių, nieko neįtariančių gyventojų namus ir sielas.

 

Šviesos simboliai savaime apsaugo nuo tamsos jėgų, todėl, jei naudojami priešingiems tikslams, jie šiek tiek pakeičiami, deformuojami, apverčiami. Simboline prasme tamsa – tai apversta šviesa. Juodąją magiją praktikuojantis asmuo negali panaudoti šviesos simbolių, prieš tai jų neapvertęs.

 

Daugelyje pasaulio kultūrų Saulė arba šviesa suvokiama kaip visa reginti akis. Šis simbolis atsirado senovės Egipte ir buvo vadinamas Horo arba Saulės dievo Ra akimi. Tikėta, kad ji saugo nuo blogio. Tačiau iliuminatai šį simbolį perėmė ir atskleidė jo tamsiąją pusę. Taip pat ji siejama su trečiąja akimi, matančia tai, ko nepastebi likusios dvi. Visa reginti akis ir piramidė su atskilusia viršūne vaizduojama ir ant JAV dolerio – tai galios simbolis.

 

Piramidės Senovės Egipte buvo laikomos šventomis vietomis. Jos simbolizavo galią ir jėgą, skleidė teigiamą energiją, bet ją perėmė ir panaudojo iliuminatai. Jie ją naudoja atspindėti savo valdymo struktūrą. Pačioje viršuje įsitaisiusi paslaptinga, Liuciferį garbinanti, organizacija.

 

Svastika senovėje simbolizavo Žemės planetos judėjimą ir sukimąsi aplink savo ašį. Ji vaizduota daugelyje kultūrų, ypač induizme, taip pat baltų mitologijoje. Kartais ji piešiama besisukanti pagal laikrodžio rodyklę, kartais – prieš laikrodžio rodyklę. Visada ji reiškė kosminį judėjimą. Tačiau šį šviesos simbolį pasisavino ir demonizavo A. Hitleris ir naciai.

 

Kryžius nuo seniausių laikų simbolizuoja gyvenimo medį, trijų visatos jėgų sąjungą: Tėvą, Motiną ir Sūnų. Tai vidinio ego mirtis ir prisikėlimas tobuliausia forma. Apverstas kryžius, kaip ir pentagrama, įgalina blogį, žmogų nuveda į pragarą. Šis simbolis naudojamas juodosios magijos ritualams.

 

Ezoterinėje literatūroje kartais minimas kairės arba dešinės rankų krypties keliai. Sunkų, tamsų kelią simbolizuoja kairė ranka arba koja, sukryžiuota ant dešinės. Lengvą gyvenimo kelią simbolizuoja dešinė ranka arba koja, sukryžiuota ant kairės. Jau senovės Egipte būdavo vaizduojami asmenys su sukryžiuotomis rankomis ant krūtinės. Faraonai ir dievai būdavo vaizduojami su sukryžiuotomis rankomis, kai dešinė ranka yra viršuje. Tai simbolizavo civilizacijos patirtį ir žinias.