Žinant pavardę, galima pasakyti, kas bendro tarp visų bendrapavardžių giminaičių. Joje užkoduota ne tik giminės istorija, bet ir užduotys, kurias reikia atlikti. Pagal pavardžių numerologiją, galima sužinoti, su kokia šeima tenka bendrauti ir asmenybių suderinamumą. Kaip nepadaryti klaidos ir rasti idealiai tinkantį partnerį? Kaip sukurti stiprią ir laimingą šeimą? Vieni bando ieškoti atsakymų astrologijoje, kiti kreipiasi į būrėjus ir raganas. Ne mažiau tikslią informaciją apie santykių perspektyvas ir pasiūlyti būdų, kaip spręsti problemas, gali numerologija.

 

šeima

Iš pradžių reikia apskaičiuoti pavardės skaičių, kai A, Ą, I, Į, S atitinka 1; B, J, T, Y – 2; K, U, Ų, Ū, V – 3; G, L, F, E, Ę – 4; D, M, H – 5; Ė, N, C – 6; O, Č – 7; Ž, P, Š – 8; Z, R – 9. Sudėti kiekvieno sutuoktinio vardus ir pavardes. Pavyzdžiui: Jonas Jonaitis – 2+7+6+1+1=17 ir 2+7+6+1+1+2+1+1=21, tai 17+21=38; 3+8=11 ir 1+1=2. Jono žmona Ona Onaitytė – 7+6+1=14 ir 7+6+1+1+2+2+2+6=27, tai 14+27=41 ir 4+1=5. Turi gautis suma nuo 1 iki 9.

 

Dabar reikia sudėti abiejų sutuoktinių likimo skaičius 2+5=7. Skaičių suma taip pat turi būti nuo 1 iki 9. Jei pora augina vaikų, tai prie šio skaičiaus dar reikia pridėti kiekvieno vaiko likimo skaičių ir susumuoti, kad gautųsi skaičius nuo 1 iki 9. Taip apskaičiuojamas šeimos skaičius, nuo kurio priklauso, kaip santykiai klostosi šeimoje.

 

Vienetas – kiekvienam šeimos nariui padeda sėkmingai uždirbti ir leisti pinigus. Šiuose namuose nėra vietos ekstravagancijai ir godumui. Finansinius sprendimus šeimos nariai priims draugiškai per bendrą vakarienę. Tokiose šeimose augantys vaikai supranta pinigų vertę, nebijo sunkumų ir gerai orientuojasi šiuolaikiniame pasaulyje.

 

Dvejetas – šio skaičiaus energija provokuoja „audrą stiklinėje“ – namų rūpesčiai, prasta nuotaika veikia jų santykius. Tačiau po konfliktų visada nušvinta saulė. Po triukšmingų ginčų įsivyrauji idiliška ramybė.

 

Trejetas – labai pozityvus skaičius, suteikia šeimos nariams kūrybingumo ir meilės energijų. Jaukūs namai lyg magnetas traukia svečius ir vaikus. Konfliktai kyla tik dėl ideologinių priežasčių.

 

Ketvertas – šiuo ženklu pažymėtos šeimos namuose visada pilna žmonių – tolimų giminaičių, draugų ir pažįstamų iš kitų miestų. Visi žino, kad šiuose namuose visada gaus nakvynę. Šeimos nariai triukšmingi ir linksmi, konfliktus sprendžia kartu. Tiek vyresnioji, tiek jaunesnioji karta neretai turi tokių pačių pomėgių, pavyzdžiui, žvejyba, sportas, žygiai gamtoje.

 

Penketas – šį šeimos modelį sudėtinga apibūdinti keliais žodžiais. Visiems šeimos nariams labai svarbu laisvė ir nepriklausomybė. Jie – lyg katės, kurios vaikšto ten, kur nori. Jiems sunku užmegzti labai artimus santykius. Tam, kad išsaugotų šeimą, jiems reikia labai didelių ir abipusių pastangų. Kartais gali padėti tretieji asmenys – išmintingi giminaičiai ir šeimų konsultantai.

 

Šešetas – šeima egzistuos tik tol, kol bus giminių ir draugų, kurie padės jiems susitaikyti ir palaikys. Nors vyrai žmonoms jaučia nuoširdžius jausmus, tačiau uždarę namų duris, tiek vieni, tiek kiti gali elgtis negarbingai. Galimos apgaulės, išdavystė, blogas pavyzdys vaikams. Vaikai, matydami keistus tėvų santykius, net ir suaugę gali nesuprasti, kas yra gerai, o kas blogai.

 

Septynetas – šeimoje karaliauja meilė, draugystė ir abipusė pagarba. Skandalų čia nekyla, net jeigu sutuoktiniai nusprendžia skirtis, jie tai padaro protingai ir ramiai. Jiems svarbiausia yra vaikų auginimas ir auklėjimas, taip pat išsilavinimas ir saviugda.

 

Aštuonetas – tai šeima plačiąja prasme. Kiekvienas šeimos narys – tai stipri atrama jauniausiesiems ir paguoda vyriausiesiems. Kartu jie įveikia visas problemas. Reiktų pasistengti tik vengti smulkių buitinių konfliktų.

 

Devynetas – tokios šeimos šiuolaikiniame pasaulyje yra labai retos. Ko gero, joms reikėtų statyti po paminklą. Sutuoktinius vienija ne tik šilti jausmai vienas kitam, bet ir bendri tikslai, pomėgiai ir uždaviniai. Šiose šeimose labai svarbus tęstinumas ir tradicijos. Tėvai skiria daug laiko vaikų auklėjimui ir kokybiškam laikui kartu.