Jau šį antradienio vakarą 20.20 val. LNK eteryje – premjera. Aerobikos guru Joana Bartaškienė, aktorė Kristina Kazlauskaitė ir televizijos naujokė Aurelija Grabštienė pradeda savo misiją! Trys žavios damos pasivadino „Pašėlusiomis močiutėmis” ir stojo į kovą prieš jaunimui iškylančias problemas.

 

„O kiek jums metų?”, – pirmosios laidos herojus Žygimantas tyliai paklausė Joanos Bartaškienės. Joana atsakė drąsiai: „63!”. Jaunajam Žygimantui ant kaktos iššoko akys. „Negaliu patikėti, kad jai tiek metų. Energijos Joana turi daugiau už mane”, – stebėjosi merginą svajojantis susirasti jaunas vyras.

 

Joana Bartaškienė jau seniai priprato prie to, kad išgirdę jos amžių žmonės išsižioja. Figūros ir stiliaus pojūčio jai pavydi dvidešimtmetės. Apie tai, kaip rūpinasi savo grožiu, žinoma sportininkė kalba drąsiai ir atvirai: „Neperku kremų, kainuojančių mažiau nei 50 litų. Bet labai brangių irgi vengiu. Kažkada turėjau itin prabangių kremų rinkinį ir negaliu pasakyti, kad jie buvo kažkuo ypatingi”.

 

Joanos kosmetikos spintelėje – nemažai buteliukų. Ji naudoja ir dieninį, ir naktinį kremus, atskiru kremu patepa paakius, o kūną – aliejumi. Kartkartėmis veido odą „Pašėlusi močiutė” lepina kaukėmis, nevengia masažų.

 

„Mano kūną daug kas mato – toks jau mano darbas. Negaliu apsileisti. Kai tik ateina šaltasis metų sezonas, skubu į soliariumą. Mano oda labai greitai įdega. Taigi užtenka vos karto per dvi savaites, kad gražiai parusčiau”, – savo grožio paslaptis kloja J. Bartaškienė.

 

Gražų kūną reikia dengti gražiais apdarais. Joana prisipažino drabužiams išleidžianti nuo 500 litų iki 2000 litų per mėnesį. „Kai kurie drabužiai visiškai nauji pusmetį kabo spintoje, kol jiems ateina laikas. Manau, kad moteris privalo puoštis. Net būdama jauna, kai jaučiau pinigų stygių, dirbau dviejuose darbuose vien tam, kad atrodyčiau gražiai”.

 

Kiek daug dėmesio beskirtų išvaizdai, Joana įsitikinusi, kad tikrai ne kremai ir ne drabužiai yra didžiausia jos jaunystės paslaptis.

 

„Mano abu tėvai – pilvoti storuliai. Taigi esu liekna tikrai ne dėl genų. Mažiausiai tris kartus per savaitę sportuoju, o svarbiausia – daug šypsausi ir niekam nepavydžiu. Kuo daugiau pyksti, kuo daugiau vaikštai susiraukęs, tuo senesnis atrodai”, – savo išmintį liejo Joana.

 

Joanos Bartaškienės grožio perlai – laidoje „Pašėlusios močiutės” jau šį antradienio vakarą 20.20 val. per LNK.