Pamesti daiktus pasitaiko daugeliui. Tačiau kai kurie kažką pameta nuolatos. Išsiblaškę žmonės dažniausiai pameta piniginę, rankinę, papuošalus, banko korteles, vairuotojo pažymėjimą, darbo ataskaitas ir t. t. Pamesti galima bet ką. Rasti būna kur kas sunkiau. Tada gali padėti patarimai, kaip rasti pamestus daiktus.

 

"pamesta piniginė"

Pametus svarbų ir reikalingą daiktą kyla panika. Tačiau ji rasti pamestų daiktų tikrai nepadės. Geriausiu atveju jie bus rasti tik kitą rytą, visiškai nurimus, o juk jų reikia dabar!

 

7 patarimai, kurie padės greičiau rasti pamestus daiktus:

 
  • Porą kartų giliai įkvėpti oro. Gilus kvėpavimas padeda atsipalaiduoti. Aprūpina smegenis deguonimi ir suaktyvina smegenų veiklą.
  • Išvalyti mintis. Nereikalingų minčių atsikratymas padeda nusiraminti. Susierzinus sunku sukaupti dėmesį. Būdų, kaip išvalyti mintis yra daug. Vienas iš jų – meditacija arba malda. Tam visai nereikia sugaišti daug laiko. Galima atlikti tokį pratimą: įsivaizduoti baltą spalvą. Paskui įsivaizduoti pasaulį, ištirpstantį baltoje šviesoje. Taip pat galima įsivaizduoti tuščią, baltą popieriaus lapą. Šis pratimas padeda pamiršti likusį pasaulį, nors ir vienai akimirkai. Taigi jis padeda trumpam pamiršti problemą ir suvaldyti savo mintis.
  • Paklausti savęs: „Ar tas daiktas priklauso man ar kam nors kitam?“. Ar tikrai tas daiktas priklausė jums ir turėjo savo vietą namuose ar darbovietėje? Kad kai kurie daiktai tikrai priklauso jums, klausimų nekyla. Tokie daiktai – tai automobilio rakteliai, vairuotojo pažymėjimas, piniginė ir pan. Pamesta knyga? Ar iš viso ją pasiskolinote iš ko nors? Gal tik žadėjote? Visų pirma reikia įsitikinti, kad panikuojama ne be reikalo.
  • Paklausti savęs: „Ar tą daiktą kam nors paskolinau?“. Viena iš tikėtinų priežasčių, kodėl nerandamas koks nors daiktas, nes jis yra paskolintas. Todėl reikėtų sustoti ir gerai apie tai pamąstyti. Ar įmanoma, kad šį daiktą kam nors atidavėte dėl kokių nors priežasčių? Ar pažįstate žmonių, kuriems jo reikėtų? Jeigu įmanoma, kad tas daiktas buvo paskolintas, tai tada aišku, kur jo galima ieškoti.
  • Lėtai ir atidžiai apžiūrėti tą vietą, kur, kaip manoma, turėtų būti pamestas daiktas. Labai dažnai daiktai pasirodo esantys toje pačioje vietoje, kaip visada, nors atrodo, kad ta vieta buvo tūkstantį kartų apžiūrėta.
  • Tada lėtai ir atidžiai apžiūrėti tas vietas, kur ieškomas daiktas neturėtų, bet galėtų būti.
  • Išsiaiškinti, kas buvo šalia tų vietų, kuriose turėtų ieškomas daiktas turėtų būti. Nebūtinai jie turėjo pavogti šį daiktą, bet galbūt jie prisimins, kurioje tiksliai vietoje tas daiktas buvo padėtas.
 

Jei vis tiek nepavyko rasti pamestų daiktų, galima pabandyti ieškoti, pasitelkiant psichines žmogaus galias. Parapsichologai ir ekstrasensai teigia, kad tokiais atvejais gali padėti:

 
  • Švytuoklės metodas.
  • Sensityvumas. Šį gebėjimą turintys žmonės gali pajausti daikto skleidžiamą energetiką (temperatūrą, virpėjimą ir kitokį judėjimą).
  • Aiškiagirdystė. Atsisėti ramioje vietoje, pamedituoti ir tada garsiai paklausti, pavyzdžiui: „Mobilusis telefone (laikrodi, žiede, pinigine), kur tu esi?“. Įsiklausyti į tylą, kad galėtumėte išgirsti atsakymą. Stengtis atsiriboti nuo loginio mąstymo, nes tada nepavyks išgirsti atsakymo.
  • Aiškiaregystė. Šį paranormalų gebėjimą turintys žmonės nurimę ir atsipalaidavę gali savo trečiąja akimi pamatyti, kur daiktas yra padėtas. Tuomet, atsiribojus nuo loginio mąstymo, tereikės nueiti iki tos vietos ir jį pasiimti. Galbūt trečioji akis aiškiai parodys, kad pamestas daiktas yra pasislėpęs, pavyzdžiui, už sofos pagalvėlių. Galbūt pasąmonė atsiųs užuominą ar metaforą, kur galėtų būti ieškomas daiktas.
  • Intuicija. Šeštasis pojūtis gali pats nuvesti ten, kur yra pamestas daiktas. Nereikia nei mąstyti, kur jis yra, o tiesiog eiti ten, kur sako širdis. Šiuo atveju taip pat reikia „išjungti“ racionalų, loginį mąstymą.
  • Sąmoningas sapnavimas. Galbūt kažkas sapne pasakys, kur yra padėtas ieškomas daiktas arba net parodys jo buvimo vietą.
  • Paklausti savęs ateityje. Kaip tą padaryti? Tiesiog atsisėsti ramioje vietoje ir medituoti. Kai nurims protas ir siela, susitikti save iš ateities ir pasikalbėti su juo. Jis galbūt atsakys: „Ai, tu apie tą… Taip, mes galiausiai prisiminėme, kad paskolinome jį Agnei“ arba „Ai, tu apie tą… Mes padėjome jį ant lentynėlės virš kriauklės ir jis įkrito į kanalizacijos angą“ arba panašiai.
  • Kreiptis į profesionalą. Jei psichinių galių neturite, išeitis – kreiptis į žmogų, kuris jų turi. Paprasčiau nebūna!
 

Ką reiškia sapnuoti pamestus daiktus? Tokie sapnai nenuteikia maloniai. Jeigu sapne pametamas vertingas daiktas, tai įspėja, kad šiuo metu žmogaus gyvenime daug chaoso. Reikėtų pasistengti viską sudėlioti į savo vietas.

 

Jeigu sapne pametamas vestuvių žiedas, gali būti, kad ir realiame gyvenime jaučiamasi taip, tarsi kažko trūksta svarbaus santykiuose. Prarasti juvelyriniai dirbiniai sapne simbolizuoja tai, kas turi didelę vertę, prabudus iš sapno.

 

Jeigu žmogus sapne ieško pamestų brangenybių darbe, tai greičiausiai reiškia prarastus svarbius kontaktus arba karjeros galimybes.

 

Gana dažnai žmonės sapnuoja, kad pameta pinigines. Šie sapnai gali atskleisti nerimą dėl pinigų. Gali būti, kad realiame gyvenime asmuo prarado finansinį stabilumą.

 

Sapne rasti pamestus daiktus gali reikšti brangią dovaną iš toli arba pigią, bet turinčią didelę emocinę vertę tam, kuris ją dovanoja.