Ką pagalvotumėte išvydę žmogų, vartantį naują kryžiažodžių žurnalo „Lengvi galvosūkiai“ numerį? Gal tai, kad jis yra prisiekęs kryžiažodžių sprendėjas ir lyg žuvis vandenyje nardo tarp įvairių galvosūkių išspręsdamas net ir pačius sudėtingiausius? Gal jis puikiai žino visus Lietuvoje leidžiamus galvosūkių žurnalus ir pro jo akis nepraslydo puiki naujiena – „Lengvi galvosūkiai“? O gal jis naujokas kryžiažodžių pasaulyje? Gal jis, ilgai stebėjęs, kaip šeimos nariai ar draugai lukštena galvosūkius, pagaliau pats susigundė pabandyti ir dabar ieško žurnalo, nuo kurio būtų geriausia pradëti?
Ir vienu, ir kitu atveju pasirinkdami „Lengvus galvosūkius“, jie pataikytų į dešimtuką!

 
Jūs paklausite, kodėl manome, kad tie patys kryžiažodžiai tinka ir patyrusiems sprendėjams ir pradedantiesiems? Pabandysime atsakyti. Galvosųkiai nebūtinai turi būti sunkūs ir reikalaujantys daug žinių, kad juos spręsdami galėtumėte lavinti pastabumą, atmintį ar loginį mąstymą. Juk kartais lengviau surasti žemėlapyje kokio mažyčio, vasarą išdžiūstančio Zimbabvės upelio pavadinimà, nei pastebėti akis badantį skirtumą tarp paveikslėlių. Nesutinkate? Ką gi, nėra ko tuščiai ginčytis – nuo kalbų prie darbų! Juk prieš akis – beveik trisdešimt galvosųkių!

 
Jūsų laukia ne tik lietuvių itin pamėgti panoraminiai, bet ir surašymai, išbraukymai, klasikinis kryžiažodis, kriptograma, rebusas, sudoku, užduotys skaičių mėgėjams ir t. t. Prie kai kurių galvosūkių rasite ir po keletą sunkesnių žodžių. Taigi, įveikite visus galvosūkius, o tada ir bus matyti, kas yra kas!
Gerai praleiskite laiką!