Vis didesnį susirūpinimą kelia gana naujas fenomenas – dėl daugybės elektroninių įrenginių naudojimo nusilpsta žmogaus bioenergetinis laukas. Manoma, kad jie lemia prastesnę šiuolaikinių žmonių sveikatą ir net ankstyvą mirtį. Elektroninių įrenginių skleidžiamos bangos lyg bakterijos naikina žmogiškąją aurą.

 

biolaukas

Šiais laikais tai, kad elektroniniai įrenginiai kenkia visų gyvų organizmų sveikatai, nežino nebent tie, kurie gyvena kaip atsiskyrėliai laukinėje gamtoje, be televizijos, telefonų ir mikrobangų krosnelių. Tačiau žinoti nepakanka, reikia, ko nors imtis. Net mokslininkams iki šiol nėra visiškai aišku, ką reikėtų daryti, kad elektronika neturėtų tokio ardomojo poveikio.

 

Žmonės ir kiti gyvi organizmai gali gerai funkcionuoti, jei jie nuolatos aprūpinami energija. Kai energijos tiekimas tampa chaotiškas, iš pradžių organizmas nusilpsta, o tada miršta. Tai puikiai iliustruoja pavyzdys, sveikos ląstelės kūno organuose auga griežta tvarka, bet susirgus vėžiu, jos pradeda augti chaotiškai arba, kitaip tariant, bet kur. Vėžys biofizikoje – tai visiškas chaosas kūne.

 

Labai dažnai žmonės patys kalti, kad suyra apsauginis biolaukas. Ypač tie, kurie labai daug dirba, yra perfekcionistai – viską nori padaryti nepriekaištingai. Jie nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro negali atsitraukti nuo kompiuterių ekranų, o eidami miegoti, šalia lovos, palieka įjungta mobilųjį (išmanųjį) telefoną. Ne tik verslininkams tai gresia, bet ir šiuolaikinėms namų šeimininkėms, kurios dažnai naudojasi moderniausiais buities prietaisais: kompiuterizuotomis skalbimo mašinomis, elektroniniais dulkių siurbliais, mikrobangų krosnelėmis ir kt.

 

Gali būti, kad darboholizmas atsirado tada, kai pradėti masiškai naudoti elektroniniai prietaisai ir įrenginiai. Apie sutrikusį žmogaus biolauką nebuvo kalbama iki XX amžiaus  septintojo dešimtmečio, kai pasaulyje prasidėjo elektronikos prekių bumas. Įdomu, kad darboholikų, be labai retų išimčių, nėra tarp akrobatų, valytojų ar gyvulių augintojų. Dažniausiai viršvalandžius linkę dirbti biurų darbuotojai, kurių aplinkoje daug kompiuterių, spausdintuvų ir t. t. Dėl tos pačios priežasties net dainininkai yra linkę persidirbti, nes jie taip pat naudoja elektroninę įrangą per koncertus ir įrašinėdami dainas. Elektronikos virusas veikia ne tik namuose, bet ir poilsiaujant. Norėdami atsipalaiduoti žmonės žaidžia kompiuterinius žaidimus, per garso kolonėles klausosi elektroninės muzikos, žiūri televiziją.

 

Žmonių ir kitų gyvų organizmų kūnai skleidžia labai subtilias dvasines, intelektualines ir emocines vibracijas. Pažeidimai pirmiausiai atsiranda jose. Paskui pereina į ląsteles ir vidaus organus. Procesas, kurį sukelia elektronikos bangos, labai primena vėžio ląstelių poveikį sveikoms ląstelėms. Galiausiai ištinka mirtis. Prie elektronikos įrenginių natūralus energetinis laukas suardomas ir jų pakeičia kenksminga prietaisų spinduliuotė.

 

Vaistų, kaip apsisaugoti nuo biolauko ardymo poveikio, nėra ir tikriausiai dar ilgai nebus išrasti. Tačiau kai ką gali padaryti kiekvienas žmogus, kad jaustųsi geriau ir ilgiau išlikti sveikas. Visų pirma reikėtų stengtis stiprinti imuninę sistemą, jei reikia vartoti maisto papildus. Ypač naudingi žuvų taukai, kurie apsaugo nuo daugelių ligų. Sutrikusį biolauką taip pat padeda atkurti kambariniai augalai, subtilių vibracijų muzika (ypač gydantį poveikį turi Mocarto sukurtos melodijos), šviesos kristalai, gali padėti bioenergetiniai seansai. Tačiau tiems, kurių aura yra labai užteršta, gali nepadėti visos išvardintos priemonės, kas pasveiktų.