pasted image 0

 

Per šias Velykas skatinama kuo daugiau laiko praleisti namuose, jokiu būdu nevažiuoti lankyti senelių, kuriems virusas, kurį gali nešioti kiekvienas iš mūsų, gali būti pragaištingas. Štai todėl gerbdami artimuosius – turėtumėte Velykas sutikti savo namuose. O ką veikti, kai daugelis mūsų įpratę važinėti per svečius ir valgyti skanius patiekalus?

 

Daugiau laiko leidimo kieme

 

Kadangi esame apriboti judėjimo – siūlome daugiau laiko praleisti pasyviau, tačiau savo kiemuose. Daugiabučių gyventojai, deja, turėtų apsiriboti tik terasomis bei balkonuose. Štai turintys nuosavus kiemus – gali džiaugtis labai plačia pramogų įrangos pasiūla, kuri tinka ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems.

 

pasted image 0 (1)

 

Tai gali būti vaikiški elektromobiliai, kuriais važiuojama kiemuose (elektromobiliai vaikams paskui gali būti naudojami kaip susisiekimo priemonė), batutai, kurie puikiai tinka ir suaugusiems, žinoma, kamuoliai, paspirtukai bei daugelis kitų malonumų, kurie leis daugiau laiko praleisti lauke ir tuo pačiu mėgautis judėjimo malonumais.

 

Ne tik valgymas, tačiau ir gaminimas

 

Jeigu anksčiau per Velykas daugelis aktyviai keliaudavo per gimines, tad turėdavo pasirūpinti ir dideliu kiekiu maisto, tai šiuo metu siūlome įvertinti tai, kad paprasčiausiai maistą reikia gaminti tik savo šeimai. Štai todėl siūlome rinktis įmantresnius patiekalus, kuriuos jau seniai norėjote išbandyti, tačiau vis nebuvo laiko. Šios Velykos – puikiai tam tinka.

 

Stalo žaidimai

 

Gyvenantys butuose gali išbandyti stalo žaidimus. Kadangi šiuo metu juos galima užsisakyti internete – niekur nereikia eiti iš namų, jie patys Jus pasieks. Išbandykite ne tik standartinius, tačiau ir neįprastus žaidimus, įtraukite ne tik vaikus, tačiau ir senelius (jeigu jie visą laiką gyveno su Jumis. Kitu atveju nelankykite jų, apsaugokite).

 

Bendraukite

 

Galiausiai, daugelis per Velykas labai skuba, aplanko labai daug žmonių ir paprasčiausiai neturi laiko bendrauti su tais, kurie yra arčiausiai, tai yra – savo šeima. Kadangi karantinas mums dovanojo dieną, kurios metu galime daugiau dėmesio skirti artimiems žmonėms – būtinai turite ja pasinaudoti.

 

Bandykite įžvelgti privalumus, kuriuos mums suteikė situacija.