Pavasarį saulė šviečia ryškiau, o moterims norisi vilkėti trumpesnes sukneles ir sijonus. Tik ne visos drįsta rengtis tai, ko nori, dėl to baisiojo žodžio iš „C“ raidės – celiulito. Tačiau dažniausiai vadinamąją apelsino žievelę ant sėdmenų ir šlaunų galima panaikinti ar bent šiek tiek sumažinti, pakeitus mitybą, pradėjus sportuoti ir naudoti kosmetines priemones nuo celiulito. O ar žinojote, kad celiulitą natūraliai naikina garstyčios?

 

celiulitas

Garstyčios – tai produktas, turintis daug naudingų savybių ir netgi padedantis lieknėti. Garstyčių kaukės padeda pašalinti mirusias odos ląsteles, suragėjusį odos sluoksnį, pagerina kraujotaką ir metabolizmą.

 

Pats paprasčiausias receptas, mažinantis celiulitą. Anticeliulitiniams įvyniojimams reikės labai nedidelio kiekio garstyčių – tik dviejų šaukštų. Garstyčias reikės sumaišyti su šiek tiek karšto vandens, kad gautųsi košelė. Reikia naudoti karštą vandenį tam, kad garstyčios greičiau ištirptų ir nesusidarytų gumulėliai. Gautą masę tepti ant celiulito pažeistų vietų iš apačios į viršų. Po to šlaunis apvynioti dviguba polietileno plėvele. Laikyti ne ilgiau nei 15 minučių. Ilgiau laikyti nerekomenduojama, nes gresia nudegimai. Po įvyniojimų nuplauti garstyčias su šiltu vandeniu be muilo ir patepti kremu (geriau naudoti tokį, kuris turi stiprų drėkinamąjį poveikį).

 

Kitas receptas – su medumi ir garstyčiomis. Šis grožio receptas taip pat yra labai paprastas: vienintelis skirtumas, kad dabar į garstyčių miltelių ir vandens masę reikia įmaišyti du šaukštus natūralaus medaus. Gerai viską išmaišius tepti ant celiulito pažeistos odos, apvynioti maistine plėvele ir palaikyti 30 minučių. Dėl stipresnio poveikio galima papildomai apsivynioti rankšluosčiu. Po pusvalandžio nusiprausti po šiltu vandeniu ir patepti kūną drėkinamąja priemone.

 

Trečias receptas – su alyvuogių aliejumi ir garstyčiomis. 2 – 3 šaukštus sausų garstyčių miltelių atskiesti nedideliu kiekiu karšto vandens. Vandens reikėtų naudoti kuo įmanoma mažiau, nes jis prastai maišosi su aliejumi. Įpilti 1 – 2 šaukštus alyvuogių aliejaus ir gerai išmaišyti, kol gausis košelė be gumulėlių. Konsistencija turi būti panaši į grietinės. Tepti ant celiulito pažeistų odos vietų, po pusvalandžio nuplauti su šiltu vandeniu ir patepti kūno losjonu ar kita drėkinančia priemone.

 

Visi šie trys receptai gali būti naudojami, kovojant su daugeliu moterų siaubu – celiulitu, ne tik kaip įvyniojimai, bet ir kaip kaukės. Kaukės nuo įvyniojimų skiriasi tuo, kad nereikia niekuo apvynioti šlaunų bei sėdmenų. Pakanka kaukes ant odos laikyti 15 – 20 minučių ir po to nuplauti šiltu vandeniu ir patepti drėkinančia priemone. Pasitikime pavasarį gražios!