Į LNK televizijos laidą KK2 kreipėsi Beatričė (vardas pakeistas), kuri papasakojo, kad, apsilankiusi pas gydūną Rimantą Petravičių, neva patyrė psichologinį smurtą ir seksualinį priekabiavimą. Beatričė į Rimantą Petravičių kreipėsi dėl nugaros skausmų. Gydūnas, pasak Beatričės, vos įėjus į kabinetą iškart liepė nusirengti. „Nusirengiau aš iki apatinių rūbų. Ir jis taip grubiai sako: o ką čia „stanikas“ daro? Net ne liemenukas, o „stanikas“ ir jisai (liemenėlę) nuėmė. Tada pradėjo per krūtinę braukti. Aš sakau, kam tu čia tą krūtinę lieti? Sako tau reikia čiakras atidaryti. Man nereikia, sakau, jokių čiakrų ir aš jam neleidau liesti. Jis dar taip grubiai pasakė: „Na…(keiksmažodis) tą krūtinę susidėjai? Tuos papus?“.

 

KK2 Gyduno paslaptys pradzia.mxf.00_01_50_23.Still001

 

Gydūnui neva užkliuvo Beatričės krūtinė. Moters krūtinė koreguota, įdėti implantai. KK2 susisiekus su Rimantu, jis bet kokius kaltinimus neigė. „Kiekvieno žmogaus reikalas, nori, tai dedasi implantus, ne tik į krūtis, dedasi į lūpas, į užpakalį dedasi, visur dedasi, čia jų reikalas yra. Jeigu nėra smegenų, tegul dedasi. Jeigu neteisingai įsideda, per didelius ar nesveikus, jos problemos, jos rūpestis, ne mano reikalas… Ir aš nesikeikiu 20 metų“.

 

KK2 Nauja Gyduno auka.00_00_20_15.Still002

 

Rimantas Petravičius Klaipėdoje yra įkūręs sveikatingumo centrą. Vyras daro masažus, pacientų gydymui naudoja Rytų metodikas. Tačiau pastaruoju metu jau kelios moterys viešai skundėsi dėl Rimanto gydymo metodikų. Viena pacientė teigė, kad gydymo metu Rimantas sukišo pirštus į analinę angą, tokiu būdu iš pacientės neva varė velnią. Panašių liudijimų buvo ir daugiau.

 

KK2 Nauja Gyduno auka.00_04_03_21.Still003

 

Beatričė pas gydūną Rimantą lankėsi iki skandalui patenkant į viešumą. Todėl gydūno kabinete patyrė tikrą šoką. „Baigiantis masažui, jisai sako – viskas, pabaigiau masažą. Aš gulėjau tiktai su apatinukais ir jisai sako – susimokėk. Aš šokau nuo lovos, kėliausi, sakau, tuoj, susimokėsiu. Jisai sako – ne. Kūnu susimokėk“. Beatričė tokio pasiūlymo atsisakė.

 

KK2 Nauja Gyduno auka.00_05_27_07.Still004

 

Rimantas Petravičius tokius klientės kaltinimus vadina fantazijomis. „Čia ant visos Lietuvos prievartautojas, žagintojas, ar ne? Kaip man reikia dabar jaustis? Tai eik į policiją, eik i prokuratūrą, atvažiuokit, areštuokit, mane pasodinkite į kalėjimą, išvežkit į Sibirą, nušaukit, nužudykit!”.

 

KK2 Nauja Gyduno auka.00_05_35_19.Still005

 

Užgriuvus kaltinimų lavinai, gydūnas Rimantas sako lankęsis pas kunigą egzorcistą, norėdamas įsitikinti, kad jo nėra apsėdęs velnias. Tuo metu viena pacientė teigia, kad masažo seanso metu Rimantas jai tiesiai šviesiai siūlė suteikti orgazmą.

 

Laida KK2 per LNK televiziją rodoma pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val.