Žurnalai

Ieškokite žurnalo pagal pavadinimą

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Ši diena atneš sėkmę lemtingoje kovoje, todėl būkite atkaklūs. Verta priimti sprendimus, kuriems ilgai ruošėtės, tiek dėl karjeros, tiek dėl asmeninio gyvenimo. Tai, ką šiandien nuspręsite, sustiprins jūsų poziciją.


Palankus metas drąsiai reikšti savo nuomonę ir pakovoti už savo teisių pripažinimą. Gerai aptarinėti svarbius reikalus, pasirašyti ilgalaikius susitarimus. Tinka užmegzti tiek dalykinius, tiek asmeninius ryšius.


Aktyvios veiklos metas, kada galima aiškintis santykius darbe. Siekite diplomatiško bendravimo.


Neverta tiesiogiai veltis į konfliktus, stenkitės nereaguoti į provokacijas, nors bus sunku susitvardyti, neišsakyti visko, kas susikaupė, darbe, namuose. Maištas dabar bus nelabai efektyvus, geriau pasaugokite sveikatą ir pataupykite jėgas kitam kartui.


Naudinga diena neryžtingiems asmenims, niekaip negalintiems į akis pasakyti tiesos ar nutraukti nereikalingus, žalingus santykius. Kita vertus, diena tinkama taip pat ir romantiškiems pokalbiams bei susitikimams.


Galimi naudingi susitikimai, pokalbiai, jums palankūs sprendimai darbe. Tinkamas laikas sveikatai stiprinti.


Būkite ryžtingi, jeigu teks spręsti jums svarbius klausimus. Beje, verta pamąstyti (ir ne tik), su kuo pribrendo laikas nutraukti santykius.


Būkite atsargūs ir saikingi: nepajusite, kaip perlenksite lazdą ir išprovokuosite nereikalingą konfliktą. Jus supykdyti, įsiutinti nebus sunku, tad nepasiduokite galimai provokacijai. Kol nenurimsite, nieko rimto nesiimkite.


Pavyks teisingai įvertinti ateities perspektyvas. Gera proga rizikuoti tvarkant reikalus, susijusius su užsieniu, užsieniečiais (tiesa, kai nepavojinga ką nors prarasti). Būkite atkaklesni gindami savo teises, įtaką darbe, veikloje.


Daug kuo sėkminga diena: lengvai dėl visko susitarsite, gausite tai, ko sieksite. Palanku užsiimti aktyvia veikla, tvarkyti tarnybinius reikalus. Nebūkite kategoriški su vyresniais už jus asmenimis ir tėvais.


Nesižvalgykite atgal, ženkite pirmyn. Tai naudinga diena, atnešanti netikėtą sėkmę.


Venkite svarbių susitikimų, nepriiminėkite atsakingų sprendimų, tai diena, kai jus bus lengva prispausti ir priversti pasielgti prieš savo valią. Vėliau galite gailėtis dėl skuboto šios dienos apsisprendimo.

Mano PrieKavos.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt