Žurnalai

Ieškokite žurnalo pagal pavadinimą

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Nuotaikos pakilios, romantiškos, laukia pasisekimas tarp priešingos lyties atstovų.


Būsite nusiteikę gana dalykiškai, tai neblogas laikas neoficialioje aplinkoje aptarti jūsų veiklai svarbius klausimus. Palankios sveikatingumo procedūros.


Geriausia leisti laiką namie su artimaisiais arba šeimos draugais. Kuo daugiau dėmesio skirkite savo porai. Beje, gali užsimegzti perspektyvus romantiškas ryšys.


Kiek nervingas metas, tad sąmoningai venkite ginčų, taip pat nereikalingos rizikos kelyje. Svarbesnius pokalbius bei susitikimus verta atidėti.


Diena puikiai tiktų įteikti susitaikymo dovaną draugui, mylimam asmeniui, sutuoktiniui ar tėvams. Verta analizuoti nesutarimų priežastis.


Palankus metas susitikti, bendrauti su tais žmonėmis, kurie jums yra sektini pavyzdžiai ar kurie gali padėti spręsti su karjera susijusias problemas.


Bendravimo metas: raskite laiko pasikviesti į namus senų tikrų draugų. Praeities prisiminimai nuramins ir įkvėps naujiems sumanymams!


Puiku spręsti problemas, susijusias su tėvų ir vaikų santykiais. Šiomis dienomis netikėtai gali atsinaujinti senas meilės ryšys, tik neatsisakykite neplanuotos viešnagės, kelionės.


Jausitės puikiai, būsite energingi. Tai gera proga pakovoti dėl jums svarbaus žmogaus dėmesio.


Bus palanku susitikti su svarbiais asmenimis, galinčiais turėti įtakos jūsų karjerai ar uždarbiui.


Laukia susitikimai su seniai matytais žmonėmis. Atgaivinkite nutrūkusius ryšius, susitikite su vaikystės draugais.


Dieną praleiskite namuose ir skirkite tik artimiesiems, kelionėms, viešnagėms ne pats geriausias metas. Gerai pailsėkite, atsipalaiduokite ir iki soties išsimiegokite.

Mano PrieKavos.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt