Regis, niekur kitur pasaulyje gamtos grožis nėra toks paslaptingas ir intriguojantis, kaip užkilus į Bučedžio kalnų viršukalnes. Kalnų gyventojai pasakoja legendas apie šį kalną nuo neatmenamų laikų. Daugelis tiki, kad kalnuose tvyro tokia stipri energetika, kad čia atvykę žmonės stebuklingai pasveiksta nuo sunkiausių ligų ir jų kūno funkcijos atsistato. Tai vyksta ne tik dėl įspūdingų vaizdų ir gaivaus kalnų oro…

 

kalnai

Išvertus iš rumunų kalbos „bucegi“ reiškia „pasirinkti, išsirinkti“. Bučedžio kalnai – tai išrinktieji kalnai. Tikriausiai ne veltui vietiniai taip praminė šį gamtos paminklą. Visai neseni atradimai parodė, kad geriau pavadinti jie tiesiog negalėjo. 2003 metų vasarą šiame Pietų Karpatų kalnų masyve, besidriekiančiame Rumunijoje, slaptoji šalies žvalgyba aptiko neįtikėtinų dalykų, kurie ateityje galbūt pakeis žmonijos likimą.

 

2216 metrų aukštyje keliautojai gali pasigėrėti vaizdingais geologinės kilmės kūriniais (Sfinksu, Babele ir kitais žmogaus pavidalą primenančias uolienų statiniais). Kelią, vedantį prie gamtos paminklų, žmonės praminė sidabrine pasaulio juosta. Iki statinių reikia keliauti 8 valandas, tai kylant, tai leidžiantis, tačiau pasiekę galutinį tikslą, žmonės atgauna jėgas ir jaučiasi laimingi ir pailsėję. Tikima, kad šioje vietoje sklando didžiausi energijos srautai visame pasaulyje.

 

Pagal kai kurias teorijas Omu viršūnė, kuri senais laikais buvo pagonių šventovė, suformuoja energetinį trikampį su Retezato ir Ceahlau kalnų masyvais.

 

Moderniausia geologine įranga Rumunijos kalnuose buvo aptikti mažiausiai du energetinia blokai. Juos nuo pašalinių saugojo dirbtinai sukurtos užtvaros. Pirmoji užtvara – tai buvo siena, užblokuojanti įėjimą į tunelį. Antroji buvo milžiniška kupolo arba pusrutulio formos siena kitoje tunelio pusėje netoli kalno centro. Įdomu tai, kad tunelis ir kupolas buvo plokštumoje lygiagrečioje žemei, o užtvaros buvo vertikalios Babelės uolienoms. Vertikalus nuolydis baigiasi maždaug 40 metrų nuo Babelės iki Bučedžio Sfinkso. Tyrėjai pastebėjo, kad vibracijų dažnis ir forma yra beveik identiška kitai labai slaptai požeminei struktūrai, slypinčiai netoli Bagdado (Irakas). Teigiama, kad netrukus po to, kai amerikiečiai atrado požemines struktūras, apie kurias vietiniai nieko nežinojo, prasidėjo karas Irake.

 

Amerikiečiams pavyko įveikti tik pirmąją užtvarą gana nesunkiai. Tačiau patekti pro antrąją reikėjo daug daugiau pastangų – kas patekdavo ant jos virsdavo dulkėmis, o per arti priėjusiems žmonėms staigiai sustodavo plakti širdis. Galiausiai šiaip ne taip įveikę kliūtį, jie atsidūrė didelėje galerijoje. Žalsvai melsva spalva žėrinti galerija buvo apsauginis energijos laukas. Ant jo buvo holograma, pakaitomis vaizduojanti Europos žemyną, pietryčių kryptį, Bučedžio kalnus Rumunijoje ir apsauginio energijos lauko buvimo vietą Irako požeminiame tunelyje.

 

Šiuose tuneliuose esą slypi svarbiausia visatos biblioteka. Čia saugomos visų pasaulių žinios apie fiziką, kosmologiją, astronomiją, architektūrą, technologijas, visas protingas būtybes, tarp kurių ne tik žmones, bet ir ateivius. Patekus į šią biblioteką galima sužinoti tikrąją, nepagražintą pasaulio istoriją.

 

Manoma, kad tuneliai tęsiasi tūkstančius kilometrų trejomis skirtingomis planetos kryptimis. Kairysis tunelis veda kažkur į Egiptą į labai slaptą ir dar neatrastą vietą, kuri yra palaidota po smėlynais. Dešinysis tunelis siekia panašią, bet mažesnę struktūrą Tibeto plynaukštėje. Antrajame tunelyje yra trys papildomos atšakos, iš kurių viena veda į Buzeu miestą pietryčių Rumunijoje prie Karpatų kalnų lanko, kita – į požeminius statinius šalia Irako sostinės Bagdado. Trečia atšaka veda prie Gobio plokščiakalnio Mongolijoje.

 

Žvelgiant į tunelius, kurie neva yra po žeme, iš paukščio skrydžio, galima būtų įžiūrėti milžiniško vilko figūrą su pravertais nasrais, tarsi jis būtų pasiruošęs pulti grobį. Vilko galvą sudaro Apusenų kalnai Vakarų Rumunijoe, o uodega netoli Petrositos miesto Dimbovicos apskrityje.