Visame pasaulyje yra žmonių, kurie mėgsta senienas arba antikvarinius baldus, papuošalus ir kitus daiktus. Tačiau šie daiktai, nors neretai originalūs ir vienetiniai, turi kai ką nenumatyto. Labai dažnai, kai žmogus nusiperka antikvarinį daiktą, kartu su juo parsineša namo ir vaiduoklį. Egzistuoja daugybė istorijų apie paranormalius reiškinius, prasidėjusius namie po to, kai namų savininkai įsigijo senovišką baldą ar rakandą. Štai keletas antikvarinių daiktų, kuriuos įsigijusiems žmonėms teko susidurti su paslaptingomis antgamtinėmis jėgomis.

 

antikvariniai

5 antikvariniai daiktai, kurie privers patikėti vaiduokliais:

 
  • Elektrinė kėdė. Tai buvo kėdė nepanaši į jokią kitą kėdę. Vienas žmogus užėjo į antikvarinių daiktų parduotuvę. Parduotuvėje jis ranka užkliudė kėdę ir pajuto, kad plaukeliai ant jo rankos pasistojo piestu, tarsi kėdė būtų turėjusi kokį nors elektros krūvį. Praėjus šiek tiek laiko, plaukeliai atsipalaidavo. Sutapimas? O galbūt ne?
 
  • Depresijos žiedas. Kartą britei Maria Roberts priklausė antikvarinis žiedas su safyru. Tačiau kiekvieną kartą, kai ji turėdavo fizinį kontaktą su šiuo žiedu, ji iškart pasijusdavo nusiminusi, prislėgta. Moteris net girdėjo ir matė autentiškus ženklus apie labai liūdną Viktorijos laikų moterį. Neapsikentusi žiedo prakeiksmo, Maria Roberts pardavė žiedą ir niekada dėl šio sprendimo nesigailėjo.
 
  • Portretas, vaizduojantis didelį sielvartą (skausmą) patiriantį žmogų. Tai nutapytas portretas, kaip manoma, prišaukiantis dvasias iš anapusinio pasaulio. Portretas nutapytas aliejiniais dažais ir su paties dailininko krauju. Netrukus po to, kai portretas buvo baigtas, menininkas nusižudė. Portretą antikvarinių daiktų parduotuvėje įsigijo Seanas Robinsonas. Vyras netrukus pradėjo skųstis dėl keistų paranormalių reiškinių. Štai ką jis sakė: „Palikau įjungtą kamerą laisvame miegamajame, kuriame kabojo portretas. Kamera nuo 1 nakties iki 5 ryto įrašė keistus garsus tris nakties iš eilės, o antrą naktį triukšmas pasigirdo lygiai 3 valandą 25 minutės. Be to, vaizdo kameroje matėsi sklandantis virš paveikslo neaiškios kilmės šviesulys“. Paveikslas buvo taip pastatytas, kad jis negalėjo savaime baladotis į sieną. Vyras taip pat teigė pastebėjęs keistą miglą laiptų viršuje, tarsi būtų apgaubtas dūmų, pajuto stingdantį šaltį, kuris truko labai trumpai ir dingo taip pat staiga, kaip ir atsiradęs.
 
  • Vestuvinė suknelė, kuri pati šoka. 1849 mergina iš turtingos šeimos, Anna Baker, įsimylėjo paprastą darbininką. Jos tėvas nesutiko leisti dukteriai tekėti už šio žmogaus, liepė dukters mylimajam visam laikui palikti Pensilvanijos (JAV) miestelį. Anna iki mirties pyko ant tėvo, nes ji daugiau niekada nebepamilo ir neištekėjo. Prieš tai, kai tėvas mylimuosius išskyrė, Anna buvo įsigijusi suknelę. Po merginos mirties suknelę įsigijo muziejus, kuri kartais, ypač per pilnatį, po stikline vitrina, pradėdavo savaime judėti. Kalbama, kad tada šoka vestuvine suknele apsirengusi nuotaka.
 
  • Užkeikta lėlė. 1896 metais berniukui iš Floridos tarnas, praktikuojantis juodąją magiją ir nemėgstantis jo šeimos, padovanojo keistą lėlę. Berniukui lėlė labai patiko ir jis dažnai su ja žaisdavo, kalbėdavosi. Tačiau netrukus žmonės pradėjo kalbėti, kad girdėjo, kad lėlė jam atsako vaiduoklišku balsu ir matyti, kaip ji juda lange, nors berniuko kambaryje nebūdavo. 1972 metais lėlės savininkas mirė ir jo namą nupirko kita šeima. Naujieji šeimininkai lėlę rado palėpėje ir pradėjo jos bijoti, net teigė, kad lėlėje įsikūnijusi piktoji dvasia yra grasinusi juos nužudyti.