zaibai
Žaibai ir baudžia, ir gelbėja
Skaityti
vienatve
Vienatvė – draugas ar priešas?
Skaityti
metos
Vėsinančios ir stiprinančios sveikatą mėtos (+ 3 receptai)
Skaityti
potraukis vogti
Liguistas potraukis vogti
Skaityti
DSC03354
Startuoja dar vienas daugiabučių renovacijos etapas
Skaityti

Receptai

Sveikata ir grožis

Žurnalų naujienos

EDITA_07_virselisHoroskopai_2019sekme_virselisI_virselis_Prie kavos nr.29_10cm_rgbMot_patarimai_2019_Nr7_rgbBureja_2019_Nr8_0101Mamai ir vaikui_2019nr4 - virselisIdėjos namams

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  16000 egz. Kaina – 2,49 eur. Prekyboje – kiekvieną mėnesio 5 d. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose, degalinėse. Platinamas 117…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Iš ryto galite pasijusti sutrikę dėl keisto nesusipratimo ar sveikatos sutrikimo. Tačiau vakare neblogai leisite laiką su tais, kurie pageidaus jūsų draugijos. Būkite savikritiški, racionalūs.


Diena nebus itin smagi, tačiau galimi naudingi pranešimai. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite pinigus. Dėl palūkanų, honorarų, uždarbio formos ir dydžio tarkitės konkrečiai ir iš anksto.


Gali tekti rūpintis skubiais raštais, sutartimis, įsipareigojimais, interviu. Tai, ką sužinosite, turbūt padės jums teisingai apsispręsti aktualiu klausimu. Laisvalaikį skirkite nedidelėms pramogoms. Pabendraukite su kaimynais, draugais.


Šiandien intensyviai bendrausite su moterimis, kaimynais, giminaičiais. Suksite galvą, kaip išspręsti opias šeimos problemas. Svarbu, kad teisingai suvoktumėte savo siekius bei troškimus, nes jie gali imti pildytis.


Norisi tikėti, kad diena bus kupina meilės ir tolerancijos, tačiau aplinkybės gali klostytis kitaip. Pasirodys, kad nelengva įgyvendinti svajones. Nepaisant nieko, ryžtingai imkitės įgyvendinti kūrybinius sumanymus.


Apims romantiškas jaudulys. Gali tekti aiškintis santykius su neabejingu jums asmeniu. Regis, skirsite daug dėmesio aplinkos ir kūno švarai, grožiui. Galite susitikti buvusį bendradarbį. Turbūt gausite aktualios informacijos.


Stengiatės, plušate, bet galbūt nesiliauja koją kaišiojęs asmuo, kuris jums nelinki sėkmės. Nesileiskite išmušami iš vėžių. Labiau pasirūpinkite išvaizda, įvaizdžiu, įvertinkite savo galimybes konkuruoti ir bendradarbiauti.


Galvosite apie įsidarbinimo ar investavimo galimybes. Tikėtinas pokalbis su asmeniu, galinčiu pakonsultuoti. Turėtumėte gauti pajamų, tačiau teks nemažai pinigų skirti artimųjų poreikiams, proginėms dovanoms.


Būsite psichologiškai įžvalgūs, sugebėsite suprasti kitus ir jiems padėti supratingu žodžiu. Kita vertus, nerimo gali kelti numatyta kelionė, sveikata. Kažkas gali jus paremti materialiai ar suteikti reikalingos informacijos.


Tai rimtų darbų ir sprendimų diena. Gali tekti bendrauti su įtakingu asmeniu. Pokalbis bus vertingas, bet ir įpareigojantis. Domėkitės, kaupkite informaciją.


Rytas gali būti įtemptas, nes atsiras remiančių jus prie sienos, kažko reikalaujančių. Nesijausite užtikrintai, bus vidinio nerimo, abejonių. Vakare tiktų eiti į renginius, bendrauti su mylimais žmonėmis, bičiuliais.


Gyvenimo patirtimi ir išmintimi šiandien norėsis dalytis su kitais. Regis, domins ezoterinė informacija, nepaaiškinami reiškiniai, sapnai. Galbūt pavyks įgyvendinti slaptą sumanymą.

TV naujienos

Patarimai

vienatve

Vienatvė – draugas ar priešas?

Mano PrieKavos.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt