Kartais žmonės nesupranta, kad menkiausios smulkmenos gali atskleisti tikrąją jų esmę. Patys savyje žmonės to nė nepastebi, bet kitiems – viskas aišku, kaip ant delno. Pavyzdžiui, tam tikri bruožai ar elgesys gali išduoti prabangą arba skurdą ir pan.

 

prabanga

8 smulkmenos, kurios išduoda visą tiesą apie jus:

 
  • Apsipirkimo įpročiai. Dauguma pirkėjų gali būti skirstomi į dvi grupes. Pirmoji žmonių grupė analizuoja etiketes ir reikalauja pateikti kuo daugiau detalių prieš įsigydami naują daiktą. Tai smalsūs žmonės, kurie nori viską išsiaiškinti iš pagrindų. Antroji žmonių grupė nešvaisto laiko ir apsiriboja bendrąja informacija. Jie gana lengvabūdiški pirkėjai. Abiejų tipų asmenys panašiai elgiasi ir kitose gyvenimiškose situacijose. Kruopštieji prieš susitikimą su nauju žmogumi, jau būna viską apie jį iššniukštinėję. Antrojo tipo žmonės yra labiau linkę praleisti net svarbius niuansus.
 
  • Nešioti laikrodį. Žmonės, kurie nešioja laikrodžius bent metus laiko, yra sąžiningesni ir punktualesni negu tie, kurie šio aksesuaro nemėgsta. Asmenys, kurie nešioja laikrodį, gali būti introvertiškesni, bet emociškai stabilesni, o tie, kurie jo nenešioja, mažiau emociškai stabilūs.
 
  • Valgymo įpročiai. Valgymo ypatumai gali pasakyti daug apie žmogaus prigimtį. Impulsyvūs, ne tokie atviri, mažiau sąžiningi žmonės renkasi saldų vyną ir retai valgo vaisius. Tuo pačiu metu atviresni, ramesni ir sąžiningesni žmonės labiau mėgsta sausą vyną ir valgo daugiau vaisių.
 
  • Žodžiai. Žodžiai, kuriuos vartojame kasdien, apibūdina mūsų asmenybę. Ir visai nesvarbu, ar mes juos ištariame garsiai, rašome ant popieriaus lapo ar telefono žinutėse. Nerimastingi ir emociškai nestabilūs žmonės naudoja žodžius, kurie susiję su neigiamomis emocijomis. Ekstravertai renkasi  žodžius, kurie apibūdina pozityvias emocijas. Sąžiningi žmonės dažniau pasirenka žodžius, susijusius su pasiekimais, o atviri žmonės linkę rinktis sudėtingus žodžius ir frazes ten, kur būtų galima kalbėti glausčiau.
 
  • Muzikos pasirinkimas. Muzikos žanras, kurio mėgstate klausytis, atskleidžia kitiems jūsų psichikos vingrybes, nes muzika daro didelį poveikį smegenims. Žmonės, kurie pirmenybę teikia liūdnai arba agresyviai muzikai, dažnai yra neramūs ir nervingi. Žmonės, kurie mėgsta ramią ir linksmą muziką, yra laimingesni. Taip yra dėlto, kad tokia muzika kelia nuotaiką ir daro ilgalaikį poveikį bendrai savijautai.
 
  • Namų ruoša. Su žmonės, kuriems patinka lyginti drabužius, plauti indus, žaisti su vaikais, yra lengviau bendrauti negu su tais, kurie nemėgsta namų ruošos. Pirmajam tipui yra svarbi kitų žmonių laimė. Jiems geriau ramiai dirbti namuose negu skųstis, kad niekas nepadeda. Tokie asmenys paprastai yra introvertiškesni. Ekstravertams paprastai nepatinka namų ruoša ir ją jie neretai iškeičia į poilsį ir laiką su draugais.
 
  • Menai. Požiūris į meną ir visas jo išraiškas gali daug atskleisti apie žmogaus prigimtį. Žmonėms, kuriems patinka poezija, eiti į operą ar patiems užsiimti menais, yra draugiškesni ir atviresni naujovėms negu tie, kuriems menai yra neįdomūs.
 
  • Veido išraiška. Galima nustatyti, kiek žmogus yra pasiturintis, vien pažvelgus į jo veidą natūralioje būsenoje (be ryškių emocijų). Pastebėta, kad žmonės, kurių veido išraiška tarsi signalizuoja, kad jie yra pasiturintys, dažniau priimami į darbą, jiems rečiau sakoma: „Ne“. Tam tikra veido išraiška gali net kliudyti lipti karjeros kopėčiomis ir padidinti pajamas.