Sakoma, kad moters amžiaus klausti negalima. Tačiau galbūt ši etiketo taisyklė ir lėmė, kad daugelis moterų gėdijasi tikrojo savo amžiaus. Daug dailiosios lyties atstovių išbando visas įmanomas procedūras, kad oda būtų stangresnė ir lygesnė, tarsi užmaskuotų prabėgusį laiką.

 

"brandi moteris"

Kiekviena gimimo diena gali priminti apie tai, kad žmogus kasmet tampa išmintingesnis, turi daugiau gyvenimiškų patirčių, net asmeninio tobulėjimo galimybių, moka puoselėti santykius ir ne tik svajoja apie šeimą, bet ir užaugina vaikus bei vaikaičius. Pirmosios raukšlės atsiranda apie 30 metų, kai kuriems žmonės net anksčiau, tačiau ar tikrai jų reikėtų gėdytis? Juk jos pasakoja jūsų gyvenimo istoriją.

 

Kam reikia meluoti apie savo amžių? Galbūt amžius ir senėjimas – tai yra prabanga. Galbūt todėl Tekančios Saulės šalyje taip gerbiami senukai, nes ten paprasčiausiai yra visos galimybės jais rūpintis ir klesti ekonomika. Tikriausiai visi pažįsta tokių, turi draugų, šeimos narių, kolegų, kurie iš šio pasaulio išėjo per anksti. Šalia sėdinti moteris galbūt gali papasakoti apie vaikystės draugę, kuri žuvo tragiškoje avarijoje, sulaukusi vos 33-ejų. Moteris, laukianti prekybos centro kasoje, negali pamiršti savo pirmojo vyro, kuris netikėtai susirgo sunkia liga ir mirė net nesulaukęs 30 metų. Per anksti iš šio pasaulio išėję žmonės to nebepasakys, bet jie neturėjo tokios prabangos gyventi ilgai. Jiems nereikėjo pirkti daug žadančių kremų su keistais ingredientas, kęsti mezoterapijos procedūras ar leisti botokso į raukšlių išvagotą veidą, tačiau jie būtų norėję dar pagyventi, patirti ir pamatyti daugiau, nei galėjo. Ar slėpdami savo tikrąjį amžių, mes neišsižadame sau brangių asmenų, kurie iš šio pasaulio išėjo per anksti? Galbūt išdrįsdami pasakyti savo tikrąjį amžių, mes parodome, kad juos gerbiame ir džiaugiamės tuo, kuo esame ir kad esame.

 

6 trumpi patarimai, kaip pamilti savo amžių:

 
  • Mokytis dėkingumo. Pagalvoti apie savo pasiekimus per visą gyvenimą iki šiol. Už ką jaučiatės dėkingi? Kuo daugiau laiko praeina, tuo labiau vertinami gyvenimo pasiekimai. Kaip sakoma, laikas sodinti ir laikas skinti vaisius.
 
  • Mėgautis ramuma. Šiuolaikinis pasaulis – tai nepailstantis bėgimas. Puiku, jei galima rasti laiko, kurį galima skirti tik sau, ramiai pasėdėti ir pasvajoti, įsigilinti į savo mintis. Verta pasiimti atostogų ir išvykti į ramią vietą. iš pradžių bus keista ir neįprasta būti tyloje, bet vėliau priprasite ir išmoksite tuo mėgautis. Nurimus protui ir prabėgę metai nebeatrodys tokia didelė problema.
 
  • Gerbti žmones, kurie paliko šį pasaulį gerokai per jauni. Pagalvokite, kaip galite pagerbti jų atminimą. Galbūt tą galima padaryti stengiantis gyventi prasmingą gyvenimą ir nebijant senatvės? Galbūt vertėtų pratęsti prasmingą jau išėjusių brangių žmonių veiklą arba puoselėti jų vertybes?
 
  • Įdėmiai pažiūrėti į savo kūną ir veidą. Pagalvoti, ką galima įžvelgti gražaus savo išvaizdoje, metams bėgant? Galbūt šypsenos raukšlės aplink akis ir lūpas atskleidžia tikrąją jūsų prigimtį. Strijos ir  randai ant pilvo primena tai, kad į šį pasaulį atėjo nauja gyvybė. O tas randas, kuris liko nuo tada, kai mokėtės važiuoti dviračiu ar riedučiais, primena smagią, pašėlusią jaunystę.
 
  • Pagalvoti, ko būtų galima laukti, kai pasensite? Galbūt laukiate pensijos, kai bus galima pailsėti ir užsiimti tuo, ko visada norėjote. Galbūt persikelsite į sodybą ant ežero kranto ir pradėsite auginti daržoves? Prižiūrėsite anūkus? Išvyksite į kelionę? Parašysite knygą apie gyvenimo atsiminimus? Ir t. t.
 
  • Pagalvoti, ką dar norėtumėte ir galėtumėte gyvenime padaryti? Vienas dalykas, kurį reikia padaryti jau šiandien – tai nustoti apgailestauti ir gailėtis savęs. Gyvenimas yra per trumpas taisyklėms. Todėl nebijokite jų sulaužyti. Eikite ten, kur veda širdis.