Visi nori, kad meilė truktų amžinai, bet kaip tai įgyvendinti realybėje? Meilė trunka daugiau nei trejus metus, kai abu partneriai į ją investuoja daug laiko ir pastangų. Meilės ryšį padeda stiprinti ilgam atmintyje įstrigę geri ir malonūs atsiminimai, todėl, norint mylėti ilgai ir laimingai, reikėtų skatinti kurti naujus, bendrus atsiminimus!

 

meile

10 patarimų, kaip padaryti, kad meilė truktų ilgai:

 
  • Atimti savo partneriui žadą. Kitaip tariant, padaryti kažką labai apgalvoto ir neįprasto: kažkokią širdį džiuginančią staigmeną: pavyzdžiui, į palto kišenę įkišti meilės raštelį. Eilinę darbo dieną nustebinti ypatinga vakariene. Sudaryti mėgstamiausių dainų grojaraštį. Šie apgalvoti poelgiai ilgam įstrigs antrosios pusės atmintyje ir jis nesiliaus jūsų mylėti.
 
  • Reguliariai padaryti kažką ypatingo. Pavyzdžiui, galima kiekvieną dieną trumpam paskambinti telefonu ir pakalbėti porą minučių apie jums abiems malonius dalykus. Galima pagaminti partnerio mėgstamiausią patiekalą kartą per savaitę. Kai jis pradės tikėtis šių malonių staigmenų, žinokite, kad dėl šių dalykų jis jus dar labiau vertina, nes tokios smulkmenos stiprina tarpusavio ryšį.
 
  • Nevengti užmegzti ilgo akių kontakto. Naujos poros į akis vienas kitam ilgai žiūri natūraliai, daug negalvodami. Tačiau ilgalaikiuose santykiuose dažnai nustojama tai daryti, nors nereikėtų pamiršti šio gero įpročio. Žiūrėjimas į akis padeda išlaikyti romantiką gyvą ir ypač veikia stipriai mylintis. Todėl neužmerkite akių sekso metu ir išbandykite sekso pozas, kurios leidžia abiem žiūrėti vienas kitam į akis.
 
  • Išsiaiškinti, kas lytiškai jaudina antrąją pusę. Partnerio malonumas turėtų būti toks pat svarbus, kaip ir jūsų pačių. Todėl reikėtų pasistengti sužinoti viską apie tai, kas jį „užveda“. Jis bus laimingas, kai jūs daugiau paeksperimentuosite sekso metu.
 
  • Išmokyti partnerį daryti tai, kas jums patinka. Partneris taip pat gerai jausis, kai žinos, ką daryti, kad jūs patirtumėte malonumą. Beje, ir tyrimai rodo, kad vieno partnerio pasitenkinimas sustiprina kito partnerio pasitenkinimą.
 
  • Stiprinti meilės ryšį, išbandant naujoves lovoje. Kai pradeda varginti kasdienybė ir rutina, gyvenimas su partneriu pradeda kelti mažiau jaudulio. Be abejo, nėra būtina, jeigu nėra tokio noro, pradėti naudoti miegamajame antrankius ir botagėlius, bet galima išbandyti kažką naujo ir intriguojančio, kas paskatintų meilės hormonų išsiskyrimą.
 
  • Padaryti kažką, kas suteiktų aštrių pojūčių. Kai jūsų ir partnerio širdžių ritmas suintensyvėja, sustiprėja ir jūsų tarpusavio jausmai. Pavyzdžiui, galima apsilankyti atrakcionų parkuose, paskraidyti oro balionu arba plaukti valtimi per greitas sroves upėje – kitaip tariant, daryti tai, kas būtų šiek tiek pavojinga, nes pavojaus akivaizdoje sustiprėja meilės jausmas.
 
  • Padaryti kažką gero kažkam, kurį tas žmogus myli. Geri poelgiai ir veiksmai retai lieka nepastebėti. Daugumai patinka, kai kažkas padaro kažką gero jų artimiesiems. Nepamirškite, kad pradėję naujus santykius, jūs taip užmezgate santykius ir su jo draugais bei šeima. Parodykite, kad tie, kurie rūpi jam, rūpi lygiai taip pat ir jums.
 
  • Sustabdyti ir įamžinti savo meilės akimirkas. Nebijokite kalbėti ir išreikšti savo meilės garsiai. Pasakykite dažniau, kad mylite. Parašykite meilės laišką ar eilėraštį. Įsimylėjėliai nuo seniausių laikų taip daro ir tai tikrai veikia!
 
  • Skatinti meilės chemijos susidarymą. Smegenys išskiria daug cheminių medžiagų, siejamų su meilės ir prisirišimo jausmais. Oksitocinas – tai tarpusavio ryšio, pasitikėjimo ir meilės glamonių hormonas. Oksitocino gamyba skatinama, žiūrint romantinius filmus kartu, laikantis rankomis, gulint apsikabinus, ilgai žiūrinti vienas kitam į akis, bučiuojantis. Moterys paprastai turi daugiau oksitocino nei vyrai, bet, anot vieno tyrimo, vyrų organizme po sekso oksitocino lygis padidėja net 500 kartų. Nuolatinis neradimas laiko ir noro mylėtis neturėjimas, ilgainiui atstumia kažkada net karščiausiai vienas kitą mylėjusius žmones.