G taškas yra viena mistiškiausių vietų moters kūne. Ar jis yra realus? O gal tai tėra mitas? Gal tai pratęsimas kokios nors kitos makšties dalies? O gal visai atskira dalis? Ar tikrai, stimuliuojant G tašką moterys patiria pačius intensyviausius ir nuostabiausius orgazmus savo gyvenime? Ar kažkas blogai su tomis moteris, kurios niekada nejaučia nieko, kai neva stimuliuojamas G taškas? 100 % niekas nėra tikri, kas yra G taškas, bet svarstymų yra pačių įvairiausių!

 

gtaskas

10 intriguojančių ir labai seksualių faktų apie G tašką:

 
  • Negalima 100 % tvirtinti, kad G taškas iš tikrųjų egzistuoja. Šiais laikais teorijas apie G tašką girdėjo, ko gero, visi. Ar jis iš tikrųjų egzistuoja, ar – ne? Tiesa yra ta, kad niekas nėra visiškai tikri. Yra daug tyrimų, kuriuose skelbiama, kad G taškas yra mitas… Tačiau yra ir tokių, kuriuose teigiama, kad G taškas iš tiesų egzistuoja. Kai kurie mokslininkai tikina, kad yra radę tikslią jo vietą, o kiti sako, kad tikslios vietos nėra. Taigi, tai labai komplikuota. Kol kas galima pasakyti tik tiek, kad kai kurie žmonės tiki G taško realumu, nors mokslinių įrodymų, kurie tai pagrįstų, ir nėra.
 
  • Ne visos moterys tai jaučia. Vienas dalykas yra keistas: jeigu visos moterys turi G tašką, tai kodėl ne visos jį jaučia? Daug žmonių nejaučia nieko ypatingo, kai stimuliuojama vieta, kur, kaip manoma, turėtų būti G taškas, todėl pradeda galvoti, kad kažkas blogai su jomis. Tačiau tyrėjai aiškina, kad tai yra visiškai normalu ir moterys neturėtų pradėti nerimauti, jeigu nėra atradusios savo G taško.
 
  • Tai gali būti klitorio pratęsimas. Mes negalime būti visiškai tikri, ar G taškas tikrai yra realus dalykas, ar ne. Kai kurie tyrėjai yra įsitikinę, kad G taškas yra klitorio tęsinys. Jie taip pat tiki, kad G taško stimuliavimas sukelia vaginalinius orgazmus. Tai įdomi teorija ir gali būti teisinga!
 
  • G tašką galima palyginti su vyrų prostatos liauka. Jeigu G taškas iš tikrųjų yra realus, kai kurie tyrėjai mano, kad jį būtų galima palyginti su vyrų prostatos liauka (iš esmės tai yra moteriška prostatos liaukos versija). Taip yra tikriausiai dėlto, kad vyrų prostata yra labai jautri spaudimui ir stimuliavimui, panašiai kaip ir moterų G taškas!
 
  • G taškas yra tam tikroje, specifinėje vietoje. Tyrėjai, kurie mano, kad G taškas yra realus, taip pat yra įsitikinę, kad jis turi labai konkrečią vietą. Jis yra maždaug 5 – 7,5 cm gylyje makštyje, prie makšties sienelės. Jis yra pakankamai arti, kad jį būtų galima pasiekti pirštais ir stimuliuoti, bet ne taip arti, kad jis būtų lytinių santykių metu visada stimuliuojamas.
 
  • Jį reikia stimuliuoti tiesiogiai. G taško esmė yra ta, kad jį stimuliuojant moteris pasijunta tarsi būtų devintame danguje. G taško stimuliavimas padeda pasiekti intensyvesnius orgazmus. Tačiau G tašką reikia specialiai stimuliuoti. Seksologai pataria padėti du pirštus ant G taško ir jį spausti, trinti ar kitaip stimuliuoti. Lytinių santykių metu, kai vyro varpa yra moters makštyje, to padaryti dažniausiai nepavyksta, todėl geriausia G tašką stimuliuoti pirštais.
 
  • Kai kurios sekso pozos labiau tinka G taško stimuliavimui. Dėl specifinės G taško vietos moters vidiniuose lytiniuose organuose ir to fakto, kad G taškui reikia papildomos stimuliacijos, rekomenduojama išbandyti tam tikras sekso pozas, kurios padeda šį tašką labiau stimuliuoti lytinių santykių metu. Tyrėjų nuomone, bene geriausia poza moterims, norinčioms stimuliuoti G tašką, yra, kai ji yra ant viršaus. Būdama viršuje moters gali pati labiau kontroliuoti įsiskverbimo greitį, ritmą ir gylį ir atrasti tokią poziciją, kurioje aplanko patys maloniausi potyriai sekso metu.
 
  • Kai moteris yra susijaudinusi, G taškas padidėja. G taškas, kaip ir klitoris, padidėja, kai moteris yra lytiškai susijaudinusi. Kai moteris nėra nusiteikusi mylėtis, jos G taškas tėra maždaug žirnio dydžio. Tačiau, kai ji yra pasiruošusi seksui, G taškas gali daug kartų padidėti. Štai kodėl sekso preliudija yra tokia svarbi!
 
  • G taškas kitaip vadinamas šventuoju tašku. Tantriniame sekse G taškas turi ypatingą pavadinimą – čia jis vadinamas šventuoju tašku. Manoma, kad tai yra moters emocinis, labai galingas seksualinis centras.
 
  • G taškas taip pavadintas vieno ginekologo garbei. G taškas gavo pavadinimą labai neseksualiomis aplinkybėmis: jis buvo pavadintas ginekologo Ernsto Gräfenbergo, kuris pirmasis jį atrado, pavardės pirmąja raide.