Lietuvoje daržovėms tampant prabangos preke į tokius pokyčius reaguoja ir žinomi mūsų šalies žmonės. LNK laidų vedėjas Žygis Stakėnas su žmona nutarė patys augintis daržoves. Antradienio vakaro laidoje Žygis kalbės, kad šalia Vilniaus turi tėvams priklausantį sodą, kuriame su žmona Dovile ketina pradėti žemės ūkio darbus.

 

stakenas

„Vaikystės svajonė būti fermeriu, turėti baltą arklį ir žalią „Volgą“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 šį antradienio vakarą pasakos vyras.

 

Šeima pasakos, kad atvykusi į sodybą po ilgo laiko ištisą mėnesį nuo ryto iki vakaro puoselėjo 12 arų sklypą.

 

„Šiemet su savo tėvu, su kuriuo dažnai čia darbuojamės, sukalėme lysvę, Dovilė dabar ten pasodino gražgarsčių, pipirų, salotų, ridikų ir morkų. Greitai sodins pomidorus ir agurkus“, – laidoje pasakos Ž. Stakėnas.

 

Žygis žurnalistams sako, kad jam ir Dovilei yra svarbus procesas, norisi matyti, kaip daržovės auga.

 

„Malonu savo užaugintas daržoves ir valgyti, ir matyti, kaip auga. Atvažiavom šiandien ir iš karto bėgam visi žiūrėti, ar kas nors jau išdygo ir kaip progresas vyksta“, – sakys Ž. Stakėnas.

 

Gyvenimas kaime taip sužavėjo Stakėnų šeimą, kad nors ir turėdami puikų butą Vilniaus centre, jie dabar nori daugiau laiko praleisti kaimo ramybėje.

 

„Buvo minčių statytis namą ir gyventi čia, bet pamatėme, kad daug laiko reikia vaikų logistikai,  supratom, kad tiek daug neprivažinėsim. Bet puoselėjame ateities planus, kad, kai vaikai užaugs, yra sulauks pilnametystės, tada čia pasistatysime sau namuką“, – laidoje kalbės Ž. Stakėnas.

 

„Čia aš pailsiu ir nenoriu į senamiestį grįžti. Norim čia būti visą laiką, čia labai gera, čia mes atsipalaiduojame“, – LNK laidoje pasakos Dovilė Stakėnienė.

 

Visą reportažą apie Stakėnų šeimos sodybą žiūrėkite šį antradienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.