Anot mokslininkų, pasivaikščiojimas miške gerina savijautą, ramina ir padeda atsipalaiduoti. Kiekvienas medis turi savitą ir tik jam būdingą bioenergetinį lauką. Juo gali pasinaudoti visi, kurie nori atsikratyti streso, atgauti jėgas ir pagyti.

 shutterstock_157556093

Obelis žadina aistrą ir simbolizuoja moterišką seksualumą. Todėl jaunoms dailiosios lyties atstovėms, kurios yra drovios ir nepasitiki savimi, derėtų pagulėti po savo sodo obelimi. Šis medis suteiks jausmingumo ir seksualinio pasitikėjimo savimi. Tačiau obels skleidžiamai energijai negalioja jokios moralinės normos, todėl kai kurių pagundų reikėtų vengti.

Šermukšnis pasižymi panašia energetika kaip ir obelis, tačiau labiau tinka brandžioms moterims. Šis medis – geriausias sąjungininkas toms dailiosios lyties atstovėms, kurios trokšta kūniškos meilės.

Guoba padeda vyrams įgyvendinti visas idėjas ir siekti užsibrėžtų tikslų. Tačiau šis medis nemėgsta silpnavalių stipriosios lyties atstovų, todėl pastariesiems jo energetika gali būti neveiksminga. Taip pat guoba skleidžia ramybę ir gydo įvairius virškinimo sutrikimus.

Pušis suteikia ramybės ir dvasingumo. Jeigu ieškote atsakymų į rūpimus klausimus, reikėtų prisiglausti prie pušies. Šis medis skleidžia itin stiprią energetiką, kuri gali suteikti kūrybinių galių. Prisilietus prie pušies, išnyksta susierzinimas ir įvairios nuoskaudos. Be to, ji saugo nuo pikto.

Žilvitis skleidžia neigiamą energiją. Jis tarnauja tik gamtai, o ne žmonėms, todėl yra abejingas gėrio ir blogio problemoms.

Lazdynas pasižymi itin stipria energetika. Jispadeda įvairiapusiškai ir objektyviai analizuoti susiklosčiusias keblias situacijas. Lazdynas dar vadinamas teisingumo medžiu. Taigi net menkiausia neteisybė turi būti pašalinta!

Klevas itin tinka tiems, kurie trokšta ramybės irnori labiau pasitikėti savimi. Be to, šis medis padeda atgauti jėgas.

Ąžuolas simbolizuojagyvybę ir energiją, todėl ypač tinka tiems asmenims, kuriems stinga jėgų. Tačiau šio medžio aura priima tik sveikus žmones. Taigi sunkiai sergantiems ligoniams jo energetika netinka. Pasivaikščiojimas po ąžuolyną normalizuoja kraujospūdį, gerina širdies ir nervų sistemos veiklą, gydo žaizdas ir suteikia ilgaamžiškumo. Prisilietęs prie ąžuolo, žmogus nusiramina ir įgauna jėgų. Šis medis ypač tinka pagyvenusiems asmenims.

Beržas simbolizuoja gyvybę ir pasižymi itin stipria energetika, todėl ypač tinka sergantiems žmonėms, grąžina jėgas ir palengvina įvairius skausmus.

Drebulė padeda atsikratyti neigiamų emocijų ir sugeria blogą energiją. Jeigu kankina nerimas, įvairios baimės ir vargina įkyrios mintys, patariama glaustis prie šio medžio.

Alksnis skirtas moterims – šeimos židinio saugotojoms. Jeigu nesutariate su antrąja puse, pasėdėkite po alksniu. Šis medis stiprina šeimos narių santykius ir padeda dailiosios lyties atstovėms išlaikyti vyrą šalia savęs.

Kadagys padeda atsikratyti neigiamos energijos. Šis krūmasveikia ne tik žmones, bet ir daiktus. Kambaryje sudeginus kadagio šakelę, atsikratoma neigiamos daiktų energijos.

Erškėtis padeda atgautipusiausvyrą, suteikia švelnumo ir kursto aistrą.

Tuopa visiškai abejinga žmonių problemoms. Svarbiausia šio medžio savybė – sugerti neigiamą aplinkos energiją. Ne veltui sakoma, kad miestuose augančios tuopos yra sanitarės, nes valo orą.

Kiparisas skirtas stipriosios lyties atstovams. Šis medis teigiamai veikia vyrų seksualinį pajėgumą ir lytinį aktyvumą. Kiparisas ne tik stiprina potenciją, bet ir gydo.

Kaštonas tinka dailiosios lyties atstovėms. Bendravimas su šiuo medžiu prilygsta komunikacijai su audringa kalnų upe. Kaštonas padeda atsikratyti įvairių negalavimų.

 

Įdomu

  • Medžių bioenergetinį lauką galima pajusti rankomis. Jeigu po trijų minučių žmogus jaučia švelnų dilgčiojimą pirštų galiukuose, vadinasi, medžio energija tinka.
  • Žmogaus ir medžio ryšys gali būti trijų rūšių: arba medis atiduoda savo energiją žmogui, arba sugeria ją iš asmens, arba lieka neutralus.
  • Pajutus teigiamas emocijas, patariama prie medžio prisiglausti nugara. Per stuburo smegenis energija geriau pasklis po kūną. Taigi žmogus labiau atsipalaiduos ir greičiau nusiramins.
  • Medžių būtis yra tarsi nuolatinė meditacija. Dvasine prasme jie yra labiausiai išsivystę augalai planetoje.
  • Norint „susidraugauti“ su medžiais, reikia rinktis tuos, kurie auga arčiau žmonių buvimo vietos. Manoma, kad pastarieji bus labiau pripratę prie žmonių skleidžiamos energijos.
  • Žmonės turi savo medį, t. y. jaučia ypatingą ryšį, bendrauja su juo lyg su senu, geru draugu.
  • Palaikę 2 min. eglės kankorėžį, atsikratysite organizme susikaupusios neigiamos energijos.
  • Kankorėžiai malšina skausmą ir gydo negilias žaizdas. Todėl po vonios arba pirties patariama juos dėti ant sumuštų arba skaudamų kūno vietų.