Jau šį, trečiadienio, vakarą 19.30 val. TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ bus narstomos Lietuvos garsenybių nesėkmės, nuopuoliai ir tamsieji gyvenimo etapai.

 

TV3_ZD_Jurijus_Smoriginas

Laidoje – Vitalijos Katunskytės šeimos dramos dėl sūnaus paklydėlio ir dukros Monikos emigracijos, Andriaus Rimiškio bankrotas, Dainos Bilevičiūtės milijoninės skolos bankui ir teismų maratonai, Valdo Karklelio nesėkmingi bandymai tapti muzikos žvaigžde, dainininkės Laimos Žemaitytės traumos dėl konkurentės pasamdytų smurtautojų, Jurijaus Smorigino karjeros pakilimai ir nuopuoliai. Visa tai nagrinės šmaikštieji laidos vedėjai Oksana Pikul-Jasaitienė ir Vitalijus Cololo. O ir pačios žvaigždės nevengs nuoširdžių prisipažinimų, kaip pavyko ištverti sunkiausius gyvenimo etapus.

 

„Kai viską praradau ir dar likau skolinga bankui 4 milijonus, kai suvokiau, į kokią aferą mane įvėlė, buvo labai sunku. Tiesą sakant, gyventi nesinorėjo. Dabar viskas gerai, tik juokas ima, bet, kad atsigaučiau, reikėjo įdėti labai daug pastangų. Dirbau ir su bioenergetikais, ir su ezoterikais, ir dabar su jais bendrauju, kad išsaugočiau dvasinę ramybę“, – prisipažins dainininkė D. Bilevičiūtė, kurią netrukus TV3 žiūrovai pamatys didžiajame projekte „Šuolis“.

 

„Turiu netoli Druskininkų sodybą, todėl, kai gavau pasiūlymą dirbti baleto mokytoju tam mieste, iškart sutikau. Tikrai dirbu ne todėl, kad nėra darbų. Jų kaip tik labai daug, juk dirbu ir televizijoje, ir savo baleto studijoje Vilniuje, bet man patinka dirbti kelis darbus iš karto, galiu net penkiuose dirbti“, – dėstys baletmeisteris J. Smoriginas.

 

Žinomas vyras atskleis gyvenime turėjęs ir labai liūdnų etapų: „Bet į juos reaguoju filosofiškai. Blogas etapas reiškia, kad iškart po jo ateis geras, ta mintim visada ir guodžiuosi, kol laikai pagerėja.“

 

Dainininkė L. Žemaitytė, duodama interviu laidai „Žvaigždžių dešimtukas“, prisiminė, kad baisiausias jos gyvenimo etapas buvo 1993 metais, kai pavydi jauna kolegė užsakė susidorojimą su ja. „Mane, einančią į restoraną, užpuolė vyrukas ir trenkė porą kartų su kastetu į nosį. Nugriuvau ir apsimečiau mirusia. Jis pasiėmė kailinius ir dingo. Žinau, kas norėjo mane sužaloti, bet tos dainininkės vardo neatskleisiu. Tai buvo padaryta iš pavydo, kad man sekasi. Porą mėnesių praleidau ligoninėje, o užpuoliko taip ir nerado…“

 

Kaip žinomi žmonės ištvėrė nesėkmingus gyvenimo periodus ir kokie jų optimizmo receptai, bus atskleista šįvakar 19.30 val. per TV3.

 

„Žvaigždžių dešimtukas“ – trečiadieniais 19.30 val. per TV3!