Gražiausios žiemos šventės jau beldžiasi į langus, kuždėdamos, kad visa šeima, mylimieji ir artimieji jau netrukus susiburs ir džiaugsis jaukiomis akimirkomis kartu. Kad Kūčios ir Šv. Kalėdos būtų nepamirštamos, žiūrimiausia televizija TV3 dovanoja ypatingą programą, kurioje – garsiausi lietuviški muzikos šlageriai, aistringi čempionų šokiai ant parketo, lietuviško ir Holivudo kino juostos, gražiausia animacija vaikams ir gerumą dalinanti kalėdinė „Išsipildymo akcija“.

 

TV3_Ouskarai_Vaida_Skaisgire_Andrius_Rozickas

 

Kūčių vakarą, kai visi sės prie šventinio stalo, nuo 18.05 val. eteryje šėls garsiausias žaliasis miško herojus „Šrekas. Kalėdų bumas“. Kaip Šrekui seksis pirmą kartą gyvenime puošti savo namus, pirkti dovanas ir padaryti staigmeną Fionai? 19.30 val. apkabinti artimuosius ir dainuoti kartu kvies „Jubiliejinis Ovidijaus Vyšniausko koncertas“. Tai šlageriai, kuriuos mintinai moka visa šalis. 21.30 val. įstabią istoriją pasakos keturiais Oskarais apdovanota juosta „Pi gyvenimas“. Šiuolaikinis Mauglis indų berniukas Pi po audros atsidus vienoje valtyje su zebru, orangutangu, hiena ir bengališkuoju tigru.

 

TV3_Sventine_programa_Atrask_bezdzione_savyje

 

Pirmąją šv. Kalėdų dieną nuo ekranų neatsitrauks visa šeima, stebėdama rinktinius filmus. 18.15 val.eteryje – „Madagaskaro pingvinų kalėdiniai nuotykiai“. Po padūkusių pingvinų šėlionių, 19.00 val. visus užburs spindinti pasaka „Ledo šalis“. Tai pelningiausias visų laikų animacinis filmas, į kino sales sutraukęs milijonus žiūrovų. Garsiojo Hanso Kristijano Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ motyvais sukurtas nuotykių filmas žiūrovus nukels į neįtikėtino grožio karalystę, kurią vieną vasaros dieną netikėtai sukausto amžinas įšalas. 20.55 val. į naujus nuotykius panirti kvies „Hobitas. Smogo dykynė“. Hobitas Bilbas Beginsas su išskirtine kompanija vėl keliaus Vienišojo kalno link ir bandys visus apginti nuo pavojingo drakono Smogo. Ši, pasaulį pavergusi istorija, buvo nominuota net trims Oskarams.

 

TV3_Sventine_programa_IA_FOTO_Rytis_Seskaitis

 

Antrąją šv. Kalėdų dieną TV3 skleis ypatingą atmosferą. 17.30 val. – Tarptautinis šokių čempionatas „Lithuanian Open 2015“. Elegantiški geriausių pasaulio šokėjų pasirodymai į žiūrovų namus atneš grožio ir sporto šventę. Ką 13 teisėjų, atvykusių iš viso pasaulio, pripažins geriausiais šokėjais? 19.00 val. tiesioginiame eteryje – „Išsipildymo akcijos“ kalėdinis koncertas. Prasmingo vakaro vedėjai Indrė Kavaliauskaitė ir Mindaugas Stasiulis kartu su „Džiaugsmo studijoje“ besidarbuosiančiu duetu – Stano ir gelbėtoja Gerda Stiklickiene kurs šventinę nuotaiką, kviesdami dalintis gerumu. Skambės „Man-go“, Karinos Krysko, „Benjamins“, Monikos Linkytės, „Electronic I“, „X Faktoriaus“ dalyvių, Birutės Dambrauskaitės ir kitų talentingiausių dainininkų dainos. Didžiausias šventinės akcijos dėmesys – mažiesiems ligoniukams, kurių istorijas globoja talentingi vaikai. Jau tryliktą kartą rengiama akcija vėl kvies įrodyti, kad visi kartu galime padaryti stebuklus. 22.30 val. gerumą skleis lietuviška kino juosta „Pakeliui“. Tai saulėtas filmas apie begalinį pasitikėjimą, kuris gali pakeisti žmones. Pagrindinius vaidmenis juostoje sukūrė dainininkas Mantas Jankavičius ir aktorė Jurgita Jurkutė bei jaunoji aktorė Džesika Vienažindytė.

 

TV3_Sventine_programa_Ledo_salis

 

Žiemos staigmenas TV3 tęs ir metų sandūroje. Paskutinę 2015 metų naktį – specialus naujametinis vakaras Atrask beždžionę savyje!“ su Džiugu Siaurusaičiu, Lina Rastokaite, Ramūnu Cicėnu ir Rimante Valiukaite priešakyje. Jie, kartu su kitomis žvaigždėmis, aiškinsis, kuo žmonės skiriasi nuo beždžionių ir, kokių panašumų turi. Iškart įžengus į 2016-uosius, eterį drebins galingas grupės SEL koncertas „360°“. Net 360 laipsnių kampu besisukančioje scenoje šėlstančio dainininko Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinko paklausyti net 21 tūkstantis gerbėjų. Apkalbų bangą sukėlusios dainininko frazės, įspūdingos projekcijos ir specialūs efektai, kviestinės žvaigždės ir dar daugiau žiūrovų laukia pirmosiomis 2016-ųjų valandomis.

 

TV3_Sventine_programa_Pakeliui

 

Pirmąjį naujų metų savaitgalį – televizijos apdovanojimai „TV3 Ouskarai“ su Vaida Skaisgire ir Andriumi Rožicku priešakyje. Pirmą kartą Lietuvoje bus apdovanoti ryškiausi  televizijos veidai, projektai bei įvykiai.

 

sel