Manote, kad vyrams gyventi lengviau? Jie tik iš pirmo žvilgsnio atrodo stiprūs. Iš tikrųjų juos gali kamuoti daugybė klausimų, kurie gali ir ašarą išspausti. Vyrai yra labiau pažeidžiami ir jų baimės stipresnės negu moterų.

 

6 didžiausios vyrų baimės:

 

vyrai

  • Atmetimo baimė. Jis sėdi kavinėje prie gretimo staliuko ir nenuleidžia akių nuo jūsų, nors nesiryžta imtis jokių veiksmų. Jis galvoja apie, kaip labai ji jam patinka, mato, kad moteris yra viena, bet prieiti prie jos ir užkalbinti reikia milžiniškų valios pastangų. Jeigu jis jus taip pat domina, parodykite jam tai. Tai palengvins gyvenimą tiek jam, tiek jums. Nereikėtų bijoti užkalbinti pirmoms. Dabar XXI amžius ir niekas tikrai neteis dėlto!

 

  • Baimė atrodyti silpnam. Nieko vyrai taip nebijo, kaip pasirodyti bailiais. Tikriems vyrams baimė – nepažįstamas jausmas! Visuomenė iš vyrų tikisi, kad jie kažką įrodys: galės girtis prabangiais automobiliais, drabužiais ir gražiomis moterimis. Vieną dieną jie patys patiki, kad silpnų vyrų negali būti.

 

  • Baimė demonstruoti savo emocijas. Vaikinai neverkia. Apskritai jie vengia šniurkščioti nosimi, patempti lūpą ir būti emocionalūs. Daugelis moterų skundžiasi, kad vyrai su jomis nesidalija savo jausmais, nekalba nuoširdžiai ir tai, kas iš tikrųjų jiems kelia didelį nerimą, kruopščiai slepia širdyje. Tačiau kuo labiau jie nori verkti, tuo jie labiau linksta į agresiją ir pyktį. Pyktis ir susierzinimas visuomenėje laikomomis priimtinesniu vyrų emocijų reiškimo būdu. Tačiau gyventi su piktu vyru nėra lengva ir net pavojinga.

 

  • Baimė pasirodyti nekompetentingiems. Jeigu vyras nori bet kokia kaina laimėti ginčą, jis pasinaudos visomis turimomis priemonėmis. Dėl tikslo jis gali pertraukti pašnekovą, kapstytis praeityje, kad rastų reikalingų faktų ir argumentų. Svarbiausia, kad paskutinis žodis būtų jo. Pralaimėti ginčą prieš moterį, ypač jei aplinkui yra daugiau žmonių, gali visiškai sužlugdyti vyrą.

 

  • Baimė prarasti laisvę. Asmeninė laisvė yra brangesnis turtas nei bateliai ar dailūs apatiniai drabužėliai iš naujausios kolekcijos. Vyrui reikia duoti erdvės, kad jis galėtų išlikti savimi. Reikėtų susirasti kokį nors pomėgį pačioms, kad neatrodytų, kad vienintelis tikslas jūsų gyvenime yra vyras.

 

  • Baimė nesugebėti apsaugoti savo moters. Tai viena iš didžiausių baimių. Vyrai kartais net sapnuoja, kad patenka į situaciją, kurioje negali apginti savo moters. Kai kurie vyrai dėlto pradeda eiti į kraštutinumus. Jie gali norėti per daug kontroliuoti savo antrąją pusę, kad ji neprovokuotų kitų.