Skandalai ir toliau neapleidžia dabartinio Kauno mero Visvaldo Matijošaičio. Buvęs laikinosios sostinės meras Andrius Kupčinskas apkaltino dabartinį miesto vadovą tuo, kad jo pagrindinis tikslas – krepšininkų medaliai, bet ne miesto reikalai. Kauno merų dvikovą šį antradienio vakarą 19.30 val. laidoje KK2 rodys LNK.

 

kk2_merai

„Manau, kad viso čempionato neprivalome stebėti, nebent būtų iš to praktinės naudos, sakykime, kaip buvo susitikimas su Rygos meru. Buvo aptartos aktualijos dėl pasirengimo Europos kultūros sostinei, nes Ryga ja buvo praėjusiais metais. Tuo metu ką ten Lilio mieste daryti ir ką aptarti,  nežinau. Matyt, sprendėsi medalio klausimai“, – KK2 žurnalistams apie V. Matijošaičio atostogas Europos krepšinio čempionate sakė A. Kupčinskas.

 

Buvęs meras visiškai įsiuto, nes V. Matijošaitis vietoj to, kad spręstų kauniečių reikalus keliauja po Prancūziją ir žiūri krepšinį.

 

„Po paskutinio tarybos posėdžio pamatėm, kad medaliai šiai valdančiajai daugumai ypač aktualus klausimas. Galbūt kaip žymusis Romanovas, galbūt ir meras pelnys medalį, ir atveš, ir visi tuo džiaugsimės“, – kalbėjo politikas.

 

Tačiau Kauno meras Matijošaitis sakė, kad Kupčinskui ataskaitų tikrai nedalins. Kupčinskas nėra nei dabartinio mero tėvas, nei viršininkas.

 

„Visada važiuoju į krepšinį, kur varžybos bevyktų, savo atostogas visada buvau pratęs aptarti su žmona, nemanau, kad Kupčinskas yra žmona ar tėvas, ar sūnus, per atostogas darau, ką noriu“, – laidoje KK2 kalbės Kauno meras.

 

Išgirdęs, kad A. Kupčinskas kritikuoja dabartinę Kauno valdžią, Matijošaitis tėškė: „Matyt, jo vaikystė buvo sunki, gal dar kažkas… Atostogos yra atostogos, kas nori pliaže su žmona guli, kas žmonos neturi – tas paskui kamuolį važinėja“.