TV laidos „Vasaros gidas“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė į suplanuotą susitikimą Klaipėdoje su kolege, žinoma atlikėja Violeta Tarasoviene iš Vilniaus išskubėjo ne automobiliu, o traukiniu. Sužavėta kelionės naujovėmis, greičiu ir komfortu, Nijolė susimąstė, ar neverta kelionėms į pajūrį išvis atsisakyti automobilio.

 

Still0615_00000 (Small)

 

„O kam reikia taip kamuotis, pačiam vairuoti ir stovėti automagistralės kamščiuose, kai gali mėgautis laisve, ramiai skaityti, užkandžiauti ar atlikti darbus, pavyzdžiui, pasinaudojant nemokamu bevieliu interneto ryšiu“, – savo apsisprendimą komentavo Nijolė.

 

Still0615_00001 (Small)

 

Vasaros pramogų ir kelionių laidos vedėja teigia, kad Lietuvoje važinėjantys traukiniai jau seniai nebeprimena filmuose matytų Bombėjaus geležinkelio stoties vaizdų, kai vagonuose susigrūdę keleiviai laukia atsilaisvinančios vietos, aplinka yra niūri ir neestetiška.

 

Still0615_00002 (Small)

 

Nustebinta  siūlomomis naujovėmis – keliauti su savo augintiniu arba į traukinį nemokamai įsikelti dviratį bei savo kelionės tikslu pasirinkti ne tik Klaipėdą, bet ir Neringą – vedėja nusprendė savo įspūdžiais pasidalinti su TV3  laidos „Vasaros gidas“ žiūrovais jau šį šeštadienį, 10 val. ryto.

 

Still0615_00003 (Small)

 

„Supratusi, kad šį kartą žiūrovus galėsiu nustebinti ir apšviesti apie kelionių naujoves Lietuvoje labiau nei mano kolega keliautojas Danas Pankevičius, nedvejodama įsigijau bilietą į traukinį“, – juokiasi Nijolė. „Jo nuotykiai iš gamtos apdovanotos, tačiau vargingos Venesuelos, varžysis su manaisiais, patirtais judant į pajūrį“, – šmaikštauja laidos vedėja.

 

Nijolė susitikusi su Violeta Tarasoviene aiškinsis, kaip atlikėja prižiūri savo veido odą ir saugo jaunystę, pateiks labai reikalingų priežiūros receptų vasarai ir primins esminius grožio terapeuto-kosmetologo patarimus.

 

Laidos žiūrovams keliautojas Danas Pankevičius parinko vieną įdomiausių savo pasakojimų apie kelionę į Venesuelą. „Ši vieta ypatinga ne tik savo pavojais Karakase, didesnėmis nei vandens kuro kainomis, bet ir nepaliesta  fantastiška gamta“, – sako kelionių rubrikos vedėjas.

 

Visą vasarą šeštadieniais 10 val. naujame TV3 vasaros projekte „Vasaros gidas“ žiūrovų laukia kelionės po gražiausias Lietuvos vietas kartu Nijole ir pažintys su egzotiškais pasaulio kampeliais kartu su Danu. Vedėjai ne tik pasakos neįtikėtinas tolimiausių kraštų istorijas, bet ir domėsis naujausiais grožio ir sveikatos receptais, atskleis sveikos gyvensenos bei tinkamos mitybos paslaptis.

 

„Vasaros gidas“ – jau šį šeštadienį 10 val. per TV3!