„Neringai – vos 18 metų ir ji jau mama. Kai moteris pagimdė, dar buvo nepilnametė. Jauno žmogaus gyvenimas, žinoma, apsivertė aukštyn kojomis – baigėsi draugai, diskotekos, nerūpestingas dienos, o vietoj to – bemiegės naktys prie kūdikio ir didžiulė atsakomybė. Lyg to būtų maža, Neringa turi atlaikyti dar vieną smūgį – dukrytės tėvas nepripažįsta vaiko“, – pirmadienio „TV pagalbos“ istoriją pasakoja Gerda Žemaitė.

 

1 (Small)

 

 

Nuvykusi filmavimo komanda išgirdo Neringos pasakojimą. „Kastytis atvažiavo iš miesto pas mane į kaimą, padėdavo mamai prie ūkio. Norėjo visko išmokti. Mes labai gražiai bendravom. Tačiau jis vis man grasino, kad jei su juo nesimylėsiu, jis eis pas kitas. Kastytis mane spaudė, kad atsiduočiau“, – prisiminė mergina.

 

2 (Small)

 

Neringa atvira – ją ištiko šokas, kai sužinojo, kad mylimasis jau turi vaiką. Ji Kastyčio klausė, ar buvusi draugė susilaukė jo vaiko, tačiau vaikinas melavo. Vėliau, kai tiesa išaiškėjo, Kastytis prisiteisino bijojęs, kad Neringa jį gali palikti. Po to porelė ėmė vis dažniau pyktis ir galiausiai Neringa sužinojo, kad Kastytis ją apgaudinėja su kita. „Aš jo telefone radau nešvankias nuotraukas, kuriomis jis keitėsi su kita moterimi. Žinojau, kad pas ją lankėsi Kaune“, – skundėsi Neringa.

 

5 (Small)

 

Paskutinis lašas merginos kantrybės taurėje buvo draugės žinia, kad ši matė Kastytį su kita.

 

6 (Small)

 

Netrukus Neringa sužinojo esanti nėščia. „Kastytis man prigrasino, kad niekam nesakyčiau. Aš net mamai bijojau prasitarti, todėl apie būsimą vaikelį ji sužinojo visai prieš jam gimstant“, – pasakojo jaunoji mama.

 

8 (Small)

 

„Kastytis nepadeda Neringai auginti kūdikio, jo net nėra matęs. Vaikeliui jis nedavė ir savo pavardės ir pareiškė, kad išvis nėra vaiko tėvas“, – stebėjosi Gerda.

 

Kastytis nuoširdžiai nustebo, pamatęs, kad Neringa jo ieško. „Aš abejoju, kad esu tėvas. Pabūdavau pas Neringą savaitę, o paskui manęs savaitę nebūdavo. Nežinia, kiek tų bernų pas ją buvo“, – gynėsi vaikinas. Tačiau prispaustas „TV pagalbos“ narės Gerdos, Kastytis ryžtasi atlikti tėvystės nustatymo testą.

 

„Keista tai, kad Kastytis atrodė labiausiai atsipalaidavęs iš visų, jis turėtų, šiaip jau, daugiausiai nerimauti. Jeigu paaiškės, kad Neringa iš tiesų augina jo dukrytę, dvidešimtmetis jaunuolis galėtis didžiuotis esąs daugiavaikis tėvas. Du biologiniai vaikai ir vienas dabartinės draugės, su kuria kartu gyvena“, – sakė Gerda. Ar išliks Kastytis toks ramus ir ar pavyks Gerdai nuraminti jauną mamą? Žiūrėkite šiandien 16.25 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.